نیكولاس مادورو:

ماهیت سند امنیت ملی آمریکا امپریالیسمی است

سیاسی

رئیس‌جمهوری ونزوئلا با اعلام این‌که سند امنیت ملی آمریکا ماهیت امپریالیستی دارد، از سازمان‌های منطقه‌ای و دولتی قاره آمریکا خواست تا در برابر تهدید‌های واشنگتن از این کشور حمایت کنند.

«نیكولاس مادورو»ماهیت سند امنیت ملی آمریكا كه اخیرا توسط كاخ سفید اعلام شد را امپریالیستی دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از پرنسالاتینا، رئیس‌جمهوری ونزوئلا با اعلام این‌که سند امنیت ملی آمریکا ماهیت امپریالیستی دارد، از سازمان‌های منطقه‌ای و دولتی قاره آمریکا خواست تا در برابر تهدید‌های واشنگتن از این کشور حمایت کنند.

«نیکولاس مادورو» رئیس‌جمهوری ونزوئلا در دیداری با مقام‌های دولتی کشورهای آمریکای لاتین و دریای کارائیب گفت که ماهیت سند امنیت ملی آمریکا امپریالیسمی است و از رهبران این کشور‌ها خواست در برابر محتوای سند استراتژیک امنیت ملی آمریکا از ونزوئلا حمایت کنند.

رئیس‌جمهوری ونزوئلا  گفت که نیاز به حمایت فوری داریم تا در برابر خیانت و تجاوزی که واشنگتن متوجه مردم و دولت دموکرات ونزوئلا کرده است، مقاومت کنیم.

مادورو همچنین گفت که ریاضت اقتصادی، مالی، بازرگانی و اقدام‌های غیرقانونی باعث شده‌اند که کوبا به زانو درآید، اما این کشور همچنان محکم ایستاده است و مردم آن در زمینه‌های گوناگون به‌عنوان سرمشقی در جهان شناخته می‌شوند.

کد N717491