نماینده ولی‌فقیه در خوزستان:

میان بخش‌های مختلف نیروهای مسلح وحدت دیده می‌شود

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان این‌که با ظهور تقوا و اخلاص تنازع وجود ندارد، گفت: خدمات متقابل و محبت متبادل در نیروهای مسلح خوزستان قطعاً پیروزی به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌-منطقه خوزستان- آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی‌جزایری در دیدار با اعضای کمیته نیروهای مسلح خوزستان که امروز (19 بهمن ماه) برگزار شد، خطاب به نیروهای مسلح خوزستان اظهار کرد: بیعت شما را با مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا گرامی می‌دارم. شما با عمل، فداکاری‌ها و دلاورمردی‌های خود این بیعت را به اثبات رسانیده‌اید.

وی گفت: همدلی، وحدت و محبت میان بخش‌های مختلف نیروهای مسلح دیده می‌شود. این متمم و مکمل بودن ارتش، سپاه، مرزبانی، پدافند هوایی، نیروی دریایی و نیروی هوایی باعث شادی قلب مقام معظم رهبری شود. یکی از عوامل مؤثر در این اتحاد وجود فرماندهان عاقل و باتقواست و اگر این تدین نباشد منیت، غرور، هواپرستی و شهرت‌طلبی جای آن را می‌گیرد و به دنبال آن کشمکش و نزاع به وجود می‌آید.

آیت‌الله موسوی جزایری ادامه داد: اما با ظهور تقوا و اخلاص و دلسوزی تنازع وجود ندارد و همه سعی می‌کنند که دیگران سرافراز و آبرومند باشند و این خدمات متقابل و محبت متبادل، رضای حق‌تعالی را به دنبال داشته و باعث شادی امام زمان(عج) می‌شود و به دنبال این امر قطعاً پیروزی خواهد آمد.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی یک صدا شدن سراسر کشور و تأکید همیشه امام خمینی(ره) با هم و برای هم بوده است. همه اقشار مردم به انقلاب اسلامی پیوستند و سرباز امام راحل شدند.

وی عنوان کرد: این مشیت الهی است که فرزندان امام و یاوران رهبری در خوزستان مطیع اوامر هستند.

انتهای پیام

کد N717483