• ۳بازدید
یک مقام مسئول در سازمان قضایی نیروهای مسلح:

قاطعیت در برخورد با مجرمان، نافی رعایت حقوق شهروندی نیست

سازمان قضايي نيروهاي مسلح,حقوق شهروندي

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم گفت: قاطعیت در برخورد با مجرمان و متهمان، نافی رعایت موازین شرعی و حقوق شهروندی نیست.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم گفت: قاطعیت در برخورد با مجرمان و متهمان، نافی رعایت موازین شرعی و حقوق شهروندی نیست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین صیدی در بازدید از بازداشتگاه های آگاهی اظهار کرد: رعایت قانون و حرکت در چهارچوب ارزش ها باعث می شود که جرم کمتری اتفاق بیفتد.

وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های کارکنان آگاهی قم در دستگیری باند سارقین، اظهار کرد: کارکنان انتظامی باید با روش های علمی و استفاده از فناوری روز، مجرمان را به دام بیندازند و اجازه تعدی به آنان ندهند.

رئیس آگاهی استان قم نیز از فعالیت‌های این اداره و چگونگی برخورد با مجرمان حرفه‌ای و سابقه‌دار گزارشی ارائه داد و خواستار مساعدت و یاری دیگر سازمان‌ها شد.

سرهنگ قدمی با بیان این که وظیفه ما رصد متهمان سابقه‌دار و ایجاد امنیت برای شهروندان است به سرقت های اخیر در برخی از شهرک‌ها اشاره کرد و گفت: متهمان به راحتی منکر اتهامات می شوند و حقوق شهروندی دستاویزی برای خلافکاران شده است.

در ادامه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم به اتفاق دادستان نظامی استان از بازداشتگاه های آگاهی بازدید کردند.

انتهای پیام

وبگردی