یک مقام مسئول در سازمان قضایی نیروهای مسلح:

قاطعیت در برخورد با مجرمان، نافی رعایت حقوق شهروندی نیست

سازمان قضايي نيروهاي مسلح,حقوق شهروندي

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم گفت: قاطعیت در برخورد با مجرمان و متهمان، نافی رعایت موازین شرعی و حقوق شهروندی نیست.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم گفت: قاطعیت در برخورد با مجرمان و متهمان، نافی رعایت موازین شرعی و حقوق شهروندی نیست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین صیدی در بازدید از بازداشتگاه های آگاهی اظهار کرد: رعایت قانون و حرکت در چهارچوب ارزش ها باعث می شود که جرم کمتری اتفاق بیفتد.

وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های کارکنان آگاهی قم در دستگیری باند سارقین، اظهار کرد: کارکنان انتظامی باید با روش های علمی و استفاده از فناوری روز، مجرمان را به دام بیندازند و اجازه تعدی به آنان ندهند.

رئیس آگاهی استان قم نیز از فعالیت‌های این اداره و چگونگی برخورد با مجرمان حرفه‌ای و سابقه‌دار گزارشی ارائه داد و خواستار مساعدت و یاری دیگر سازمان‌ها شد.

سرهنگ قدمی با بیان این که وظیفه ما رصد متهمان سابقه‌دار و ایجاد امنیت برای شهروندان است به سرقت های اخیر در برخی از شهرک‌ها اشاره کرد و گفت: متهمان به راحتی منکر اتهامات می شوند و حقوق شهروندی دستاویزی برای خلافکاران شده است.

در ادامه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم به اتفاق دادستان نظامی استان از بازداشتگاه های آگاهی بازدید کردند.

انتهای پیام

کد N716160