با حضور ابوترابی؛

جشن بزرگ انقلاب در دورود برگزار شد

مجلس

با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسولان استانی و شهرستانی، جشن بزرگ انقلاب در دورود برگزار شد.

با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسولان استانی و شهرستانی، جشن بزرگ انقلاب در دورود برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دورود، شب گذشته همزمان با ایام‌الله دهه فجر، جشن بزرگ انقلاب با حضور حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد در محل مسجد حضرت امیرالمومنین (ع) شهر دورود برگزار شد.

در این مراسم، امام جمعه شهر دورود ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار داشت: بیکاری، یکی از مشکلات اصلی این استان و شهرستان است که با توان استانی و شهرستانی این مشکل حل نمی‌شود و نیازمند عزم جدی مسئولان کشوری است.

حجت‌الاسلام رضا حقیان یادآور شد: بسیاری از مشکلات در استان لرستان و شهرستان دورود نشأت گرفته از بیکاری است.

وی با بیان اینکه در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، شاهد دستاوردهای بسیاری بوده‌ایم، گفت: اما مشکلاتی همچون بیکاری مانند غباری بر روی این دستاورد‌ها نشسته‌ است که امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر مسئولان این مشکلات نیز حل شوند.

امام جمعه شهر دورود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقبال مردم شهر دورود از نماز جمعه تصریح کرد: به تناسب تعداد جمعیت می‌توان گفت که جمعیت نماز جمعه شهرستان دورود در سراسر کشور در رتبه بالایی قرار دارد و از این نظر در کشور نمونه است.

حقیان یادآور شد: اما متاسفانه با وجود چنین استقبالی از سوی مردم، این شهر از وجود یک مصلا بزرگ نماز جمعه محروم است، البته مصلا جدیدی در دست ساخت است که سال‌ها از زمان آغاز ساخت آن گذشته اما همچنان نیمه کاره مانده است و به منظور حل این مشکل نیازمند توجه هرچه بیشتر دولت به تکمیل این مصلی هستیم.

در این مراسم، سیدسعید شاهرخی معاون استاندار لرستان، عباس قائدرحمت، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، ماشاءالله نعمتی، فرماندار و جمعی از اعضای شورای تامین و اداری شهرستان دورود در کنار خانواده‌های شهدا و آحاد مردم حضور داشتند.

کد N714434