/انسجام داخلی؛ پاسخ به تحریم‌ها/

یک نماینده مجلس: 22 بهمن رفراندومی برای تجدید میثاق مردم با نظام است

22 بهمن,دهه فجر

یک نماینده مجلس از 22 بهمن به عنوان یک رفراندوم برای تجدید میثاق مردم با انقلاب و آرمان‌های نظام یاد کرد و گفت: هرگز مباحثی مانند تحریم‌ها و فشارهای دشمنان باعث نمی‌شود انسجام داخلی کشور از بین برود.

محمد ابراهیم محبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ریشه در اعماق وجود و قلب مردم ایران دارد، اظهار کرد: چطور ممکن است مردم از انقلابی که خود آن را ساختند، حمایت نکنند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تمسک به خدا، بر اساس پایه‌های دینی، با پیشوایی امام خمینی(ره) و با حضور همه ملت ایران رقم خورد و از همین رو همواره پایدار خواهد ماند.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به توطئه‌هایی که در همه این ‌سال‌ها متوجه نظام جمهوری اسلامی بوده، تصریح کرد: با گذشت 36 سال و با وجود همه کارشکنی‌های خارجی و فتنه‌های داخلی انقلاب اسلامی ایران هنوز پا برجاست و پنجه در پنجه همه مشکلات ایستاده ‌است.

محبی از نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک درخت تنومند یاد کرد که امروزه به یک قدرت در منطقه تبدیل شده و محور توجه جهان و امید بسیاری از کشورهای مسلمان دنیاست.

وی مردم ایران را نیز مردمی بصیر و همیشه در صحنه خواند که بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن امسال اقتدار خود را به نمایش خواهند گذشت و حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنند .

به گفته نماینده سنقروکلیایی در مجلس مردم ایران هرکجا که احساس کنند نیاز هست حضور خواهند داشت، از مزارع کشاورزی تا کارخانه‌ها و در شرایط حساس به خیابان‌ها می‌آیند و از انقلاب و نظام دفاع می‌کنند.

محبی در ادامه با اشاره به اینکه در سال‌های پس از انقلاب دشمنان همواره ازروش‌های مختلف سعی در مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران داشته‌اند، تاکید کرد: پس از اینکه توطئه‌های آنان به نتیجه‌ای نرسید، امروز به مقابله اقتصادی با ما برخاسته‌اند و تحریم علیه ما وضع می‌کنند.

وی عنوان کرد: تحریم‌ها دلیل نمی‌شود مردم ایران حمایت خود را از نظام کنار بگذارند.

نماینده سنقر و کلیایی تصریح کرد: تحریم‌ها هرگز انسجام داخلی ایران را از بین نخواهد برد و مردم حساب این شرایط را از نظام جدا می‌دانند و همواره حامی انقلاب و دولت هستند.

محبی خاطرنشان کرد: ما از شرایط تحریم‌ها نیز مانند بسیاری دیگری از بحران‌ها عبور خواهیم کرد و چاره‌ای برای آن خواهیم اندیشید.

وی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را راهکار حل مشکلات اقتصادی دانست و عنوان کرد: این سیاست‌ها باید سرلوحه کار مسئولین و مردم قرار گیرد و اتکای ما فقط به تولیدات کشور خودمان باشد تا دیگر از بیرون کشور ضربه نخوریم.

انتهای پیام

کد N714369