سلطانی صبور:

راهپیمایی 22 بهمن چارچوب توافق نهایی هسته‌ای را روشن می‌کند

سیاسی

عضو فراکسیون اصولگریان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امسال نیز شعارمرگ بر آمریکا دریوم الله 22 بهمن طنین انداز می‌شود گفت: ملت ایران در راهپیمایی چارچوب توافق نهایی هسته ای را تعیین خواهند کرد.

عطاالله سلطانی صبور در گفتگو با خبرنگار مهر ظهور و بروز معنوی انقلاب در منطقه و جهان را دلیل اصلی اهمیت راهپیمایی 22 بهمن خواند و گفت: شعار های انقلاب اسلامی از منطقه فراتر رفته و در آفریقا و آمریکای لاتین به جریانی برای برچیدن جریان سلطه تبدیل شده است.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یاوه سرایی های استکبار جهانی، اقدامات غیر انسانی داعش در منطقه، اقدامات صهیونیست ها در منطقه باید با حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ داده شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مذاکرت هسته‌ای نیز به نقطه اتصال نهایی خود نزدیک می شود و باید ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه حدود و چارچوب‌های توافق را تعیین کنند.

وی حضور ملت ایران در راهپیمایی را بیان اقتدار جمهوری اسلامی به جهانیان خواند و گفت: حضور در این تجمع عظیم وظیفه ملی، شرعی و انسانی همه ماست زیرا باید برای نجات انسان ها  از زیر یوغ استعمار تلاش کنیم.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس اظهار داشت: شعار های راهپیمایی امسال تکثیر و تجدید شعار های انقلاب و شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار است.