اردن: حملات اخیر تنها سرآغاز انتقام بود/ دامنه و محدوده عملیات را گسترش می‌دهیم

سیاسی

وزیر خارجه اردن تاکید کرد حملات هوایی روز پنج‌شنبه علیه پایگاه‌های داعش تنها آغاز پاسخ اردن به جنایت داعش در حق معاذ الکساسبه است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ناصر جوده، وزیر خارجه اردن در گفتگو با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت: در حقیقت حملات هوایی اخیر سرآغاز انتقام ما از داعش است و اردن این گروه تروریستی را هر کجا باشند با تمام توان خود دنبال خواهد کرد. ما دامنه و محدوده عملیات خود علیه داعش را گسترش خواهیم داد.

جوده افزود: تک تک اعضای داعش هدف ما هستند. اما این تروریست‌ها که گروهی بزدل‌اند، هویت خود را پنهان می‌کنند و به همین دلیل ما نمی‌توانیم همه آنها را شناسایی کنیم.

وزیر خارجه اردن، در این گفتگوی تلویزیونی با اشاره به عملیات فردی تروریست‌ها در کانادا، استرالیا و فرانسه، نسبت به افزایش قدرت این گروه و گسترش آن هشدار داد و تاکید کرد که نباید توان این تروریست‌ها دست کم گرفته شود.

این مقام اردنی در ادامه اعلام کرد: ده‌ها جنگنده اردنی حمله‌ای گسترده علیه پایگاه‌ها، انبارهای مهمات و مراکز آموزشی گروه تروریستی داعش در سوریه انجام دادند و ده‌ها تن از اعضای این گروه به هلاکت رسیدند.

انتهای پیام

کد N713062