مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم:

باید به تلاش‌های کارگران برای ارج نهادن به فرهنگ کارآفرینی توجه شود

دولت

در حال حاضر 700هزار نفر از مردم استان قم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و مابقی نیز تحت پوشش بیمه‌های دیگر از جمله بیمه سلامت قرار گرفته‌اند؛ به گونه‌ای که می‌توان گفت 99درصد جامعه استان قم امروز تحت پوشش بیمه‌های جامع قرار دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم تاكید كرد: باید به تلاش‌های کارگران و کارآفرینان برای ارج نهادن به فرهنگ کارآفرینی در کشور توجه شود

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، نصرالله بازوند شب گذشته در جشن سالگرد پیروزی انقلاب که با حضور علی ربیعی و کارگران و کارفرمایان استان قم در تالار آب این شهر برگزار شد، گفت: در حال حاضر 700هزار نفر از مردم استان قم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و مابقی نیز تحت پوشش بیمه‌های دیگر از جمله بیمه سلامت قرار گرفته‌اند؛ به گونه‌ای که می‌توان گفت 99درصد جامعه استان قم امروز تحت پوشش بیمه‌های جامع قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: استاندار قم و معاونین وی بیشترین همکاری را با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارند و ما از این بابت مشکلی نداریم. امیدواریم در آینده نیز شاهد این همکاری‌ها باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با بیان اینکه باید از تلاش‌های کارگران و کارآفرینان برای ارج نهادن به فرهنگ کارآفرینی در کشور توجه شود، گفت: به منظور ارج نهادن به فرهنگ کارآفرینی و تولیدمحور کردن جامعه از کارآفرینان برتر استان قم، کارفرمایان و کارگران نمونه و... تقدیر خواهد شد.

کد N712153