۰
منوچهری در گفتگو با مهر مطرح کرد:

خسارت جبران ناپذیر تلاش دولت برای در اختیار گرفتن مجلس

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت بخواهد مجلسی را روی کار بیاورد و به هر وسیله ممکن این زبان گویا و چشم بینای ملت را در اختیار بگیرد، لطمات جبران‌ناپذیری به نظام وارد می‌شود.

نعمت‌الله منوچهری در گفتگو با خبرنگار مهر انتخابات را موضوعی حیاتی خواند و گفت: مردم تصمیم‌گیرنده اول و آخر انتخابات هستند.

نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وظیفه برگزاری انتخابات بر عهده شورای نگهبان و ارگان های ذیربط است و باید با تمام صداقت و امانتداری در سلامت کامل، انتخابات را برگزار کنند و از هرگونه اقدامی که نتایج انتخابات را تحت تاثیر قرار می دهد، خودداری کنند.

منوچهری از دولت خواست از هرگونه حمایت مستقیم و غیرمستقیم از نامزدهای انتخابات مجلس به شدت پرهیز کند و افزود: طبق قانون اساسی دولت باید در جریان انتخابات، وظایف خطیر خود را انجام دهد، تا مجلسی که چشم بینا و زبان گویای ملت است، روی کار آید.

وی با تاکید بر لزوم تعامل با دولت بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: نمایندگان باید همیشه بتوانند نظرات و دیدگاه های مردم خود را به دولت انتقال دهند. اگر خدای ناخواسته دولت بخواهد مجلسی را روی کار بیاورد که به هر وسیله ممکن این زبان گویا، چشم بینا و بازوی توانمند را در اختیار بگیرد، لطمات جبران‌ناپذیری به بدنه نظام وارد می شود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس اضافه کرد: ممکن است عکس این موضوع هم صادق باشد و مجلس بخواهد رئیس جمهوری بر روی کار بیاید که در مشت قوه مقننه باشد که این کار نیز اشتباه است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.