منوچهری در گفتگو با مهر مطرح کرد:

خسارت جبران ناپذیر تلاش دولت برای در اختیار گرفتن مجلس

سیاسی

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت بخواهد مجلسی را روی کار بیاورد و به هر وسیله ممکن این زبان گویا و چشم بینای ملت را در اختیار بگیرد، لطمات جبران‌ناپذیری به نظام وارد می‌شود.

نعمت‌الله منوچهری در گفتگو با خبرنگار مهر انتخابات را موضوعی حیاتی خواند و گفت: مردم تصمیم‌گیرنده اول و آخر انتخابات هستند.

نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وظیفه برگزاری انتخابات بر عهده شورای نگهبان و ارگان های ذیربط است و باید با تمام صداقت و امانتداری در سلامت کامل، انتخابات را برگزار کنند و از هرگونه اقدامی که نتایج انتخابات را تحت تاثیر قرار می دهد، خودداری کنند.

منوچهری از دولت خواست از هرگونه حمایت مستقیم و غیرمستقیم از نامزدهای انتخابات مجلس به شدت پرهیز کند و افزود: طبق قانون اساسی دولت باید در جریان انتخابات، وظایف خطیر خود را انجام دهد، تا مجلسی که چشم بینا و زبان گویای ملت است، روی کار آید.

وی با تاکید بر لزوم تعامل با دولت بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: نمایندگان باید همیشه بتوانند نظرات و دیدگاه های مردم خود را به دولت انتقال دهند. اگر خدای ناخواسته دولت بخواهد مجلسی را روی کار بیاورد که به هر وسیله ممکن این زبان گویا، چشم بینا و بازوی توانمند را در اختیار بگیرد، لطمات جبران‌ناپذیری به بدنه نظام وارد می شود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس اضافه کرد: ممکن است عکس این موضوع هم صادق باشد و مجلس بخواهد رئیس جمهوری بر روی کار بیاید که در مشت قوه مقننه باشد که این کار نیز اشتباه است.