رئیس کانون کارگران ساختمانی کشور؛

وزارت راه و شهرسازی حامی گارگران باشد

سیاست داخلی

وزارت راه و شهرسازی عنادی که از گذشته با کارگران ساختمانی دارد را در دولت تدبیر و امید کنار گذاشته و مانعی برای بیمه کارگران ساختمانی ایجاد نکند.

رئیس کانون کارگران ساختمانی کشور گفت: امیدواریم وزارت راه و شهرسازی حامی کارگران باشد و فقط به فکر حمایت از بساز بفروش‌ها نباشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، اکبر شوکت شب گذشته در مراسم جشن پیروزی انقلاب که با حضور علی ربیعی و به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید شاهد تلاش‌های مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این وزارتخانه بوده‌ایم و همانطور که بارها گفته‌ایم به نظر ما دکتر ربیعی یک آتش زیر خاکستر را تحویل گرفت.

وی اضافه کرد: در سالیان گذشته مشکلات متعددی را در وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی به وجود آوردند اما امروز شاهدیم که وزارتخانه و سازمان به آرامش رسیده و روز به روز خدمات خود را به بیمه‌شدگان، بازنشستگان و... گسترش می‌دهد.

نماینده کارگران در هیات امنای سازمان تامین اجتماعی کشور با اشاره به بحث بیمه کارگران ساختمانی و موانع پیش‌روی آن گفت: امیدواریم وزارت راه و شهرسازی حامی کارگران باشد و فقط به فکر حمایت از بساز بفروش‌ها نباشد؛ امیدواریم وزارت راه و شهرسازی عنادی که از گذشته با کارگران ساختمانی دارد را در دولت تدبیر و امید کنار گذاشته و مانعی برای بیمه کارگران ساختمانی ایجاد نکند.

کد N712087