وزیر اطلاعات در جمع مردم شهرستان آران بیدگل:

نمی توان با دروغ گفتن و تهمت زدن، انقلاب اسلامی را حفظ کرد

دولت

بنای دولت شعار دادن و حرف زدن نیست، بلکه این است که قبل از هر سفر نیازهای هر منطقه بررسی و با اولویت سنجی برای آن منطقه اعتبار و بودجه تخصیص داده شود.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: بنای دولت شعار دادن و حرف زدن نیست، بلکه این است که قبل از هر سفر نیازهای هر منطقه بررسی و با اولویت سنجی برای آن منطقه اعتبار و بودجه تخصیص داده شود.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم آران و بیدگل در مصلی این شهرستان اظهار داشت: عده ای که دارای موقعیتی هستند نباید با آبرو و حیثیت کسی بازی کنند و از این راه خود را به جایی برسانند.

وزیر اطلاعات افزود: اساس کار مملکت داری باید بر پایه حلال و حرام باشد و نمی توان گفت برای حفظ جمهوری اسلامی فلان کار حرام را باید انجام داد.

حجت الاسلام علوی با تاکید بر اینکه نمی توان با آبروی کسی بازی کرد، دروغ گفت و یا تهمت زد، تا انقلاب اسلامی حفظ شود،خاطرنشان کرد: انقلاب را باید در چهارچوب اصول اسلامی و رعایت حلال و حرام اداره کرد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش گفت: عزم و اراده دولت بر این است که به دور از سر و صدا، شعار و جنجال و با فکر، تدبیر و عقلانیت برای برطرف کردن مشکلات کشور گام بردارد.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید در شرایط تحریم ها علیه ایران دولت قبل را تحویل گرفت و در این شرایط موجودی خزانه کاهش و در حد صفر شده بود و دارایی های خارجی بلوکه شده و انبار کالاهای استراتژیک نیز ته کشیده بود.

ایشان افزودند: افزون بر این مشکلات، کاهش فروش نفت نیز شرایط کشور را در وضعیت بحرانی قرار داده بود.

نماینده دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: آنهایی که اهل تدبیر هستند، می دانستند که اگر کار مملکت حساب شده دنبال نمی شد، وضعیت غیر از این بود و مردم مشکلات زیادی را تحمل می کردند.

وی ابراز امیدواری کرد: دولت تدبیر و امید با مشارکت مردم توفیق خدمت به جامعه و کشور را پیدا کند.

وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به نهضت حضرت امام خمینی (ره) در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی ایران گفت: هم اکنون استقلال سیاسی کشور از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی به تشریح شکل گیری نهضت امام راحل پرداخت و افزود: خیلی ها حاضر نبودند، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را همراهی کنند و می گفتند با کدام نیرو می خواهد مقابل رژیم شاه بایستد.

وزیر اطلاعات یادآور شد: معمار کبیر انقلاب اسلامی که برنامه های خود را از اسلام، قرآن و اهل بیت (ع) گرفته بود، در جواب می فرمودند، خداوند تبارک و تعالی در یاس و ناامیدی انسانها را یاری می کند.

وی همچنین با اشاره به سوابق انقلابی مردم شهرستان آران و بیدگل گفت: صفا، صمیمت، اراده بلند و روحیه انقلابی این خطه ولایتمدار، مثال زدنی و برهیچکس پوشیده نیست.

وی یادآور شد: بنای دولت شعار دادن و حرف زدن نیست، بلکه این است که قبل از هر سفر نیازهای هر منطقه بررسی و با اولویت سنجی برای آن منطقه اعتبار و بودجه تخصیص داده شود.

وزیر اطلاعات در بدو ورود به آران و بیدگل با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای این خطه را گرامی داشت.

شهرستان آران و بیدگل در حاشیه کویر مرکزی و در شمالی ترین نقطه استان اصفهان قرار دارد.

کد N712061