۰
نماینده مردم نجف‌آباد خبر داد

کلنگ‌زنی درمانگاه تخصصی شهرستان تیران و کرون

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
اصفهان

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون گفت: نیاز بسیار ضروری شهرستان تیران و کرون داشتن یک بیمارستان مجهز است.

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در تیران و کرون، اظهار کرد: شهرستان تیران و کرون به دلیل کمبودهای درمانی و پاسخگو نبودن بیمارستان خیرساز بهنیا و عدم وجود بیمارستان مجهز رنج می‌برد.

وی افزود: سال‌های طولانی است که خواسته ضروری مردم تیران و کرون وجود یک بیمارستان مجهز است که تاکنون عملیاتی نشده است و با تدبیر دولت تدبیر و امید شاهد خواهیم بود که درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان تیران و کرون پنج شنبه – 16 بهمن ماه- کلنگ زنی خواهد شد.

وی تصریح کرد: قسمتی از شهرستان تیران و کرون محروم است و به دلیل خشکسالی‌های متوالی قسمتی از روستاهای شهرستان آب شرب ندارند و در صورت تامین اعتبارات این مشکل ضروری نیز رفع می‌شود.

وی درباره جاده‌های این شهرستان نیز گفت: دو بانده شدن جاده تیران –شهرکرد به ویژه آزادسازی بیش از دو کیلومتر جاده تیران –رضوانشهر و نبودن زیرگذر و روگذر در جاده‌های شهرستان به ویژه جاده تیران –داران و تیران –چادگان که در غرب استان اصفهان قرار دارد و جاده تفریحی که با تراکم عبور و مرور و ترافیک سنگین خصوصا در روزهای تعطیل مواجه است به تخصیص اعتباراتی نیاز دارد تا مشکلات رفع شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.