معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری :

فریدن در لیست مناطق محروم قرار گیرد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری با بیان این‌که درصدی از محرومیت‌زدایی به مسؤولان و درصدی به مردم بستگی دارد، گفت: دولت توان برطرف کردن تمام مشکلات را ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در فریدن، ابوالفضل رضوی با بیان این که هوشمندی مردم مناطق محروم بیشتر از مناطق توسعه یافته است، اظهارکرد: یکی از نشانه‌های هوشمندی مردم این مناطق حضور و مشارکت گسترده آنها در انتخابات است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری تصریح کرد: معتقدیم باید با کار اجرایی مشکلات برطرف شود و زمینه‌های حضور مردم در فعالیت‌های اقتصادی فراهم شود.

رضوی با بیان این‌که کمیته برنامه ریزی موظف به بازدید از مکان‌های با قابلیت اقتصادی شهرستان‌ها است، خاطر نشان کرد: دولت نمی‌تواند به خودی خود کارخانه ایجاد کند.

وی با بیان این‌که پیگیری‌های لازم در خصوص مشکلات بهداشت منطقه را انجام خواهیم داد، گفت: در مسأله تأمین آب شرب به منطقه حتما مشکلات را به شخص رییس جمهور گزارش خواهیم داد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری اضافه کرد: استاندار باید درخواست این‌که فریدن در لیست مناطق محروم قرار گیرد را به هیأت دولت تقدیم کند، زیرا معتقد هستیم که فریدن باید در لیست مناطق محروم قرار گیرد.

رضوی با بیان این‌که هر یک دلار کاهش قیمت نفت، یک هزار میلیارد تومان به درآمد کشور لطمه وارد خواهد کرد، اظهار کرد: دولت کارهای بزرگی انجام داده است که یکی از آنها تعامل با کشورهای همسایه است و این تعامل با دنیا را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام

کد N711421