علوی در جمع روحانیون استان ایلام خبر داد؛

اشراف سربازان گمنان امام زمان(عج) بر تحرکات گروه‌های تکفیری

سیاسی

وزیر اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) تسلط کاملی بر تحرکات گروه‌های الحادی و تکفیری داشته و اگر حرکتی از آنان سر بزند، آن را در نطفه خفه می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در همایش روحانیان استان ایلام اظهار داشت: امروز خطر اصلی برای دنیای اسلام تهاجم و شبیخون فرهنگی است که دشمن در قالب گروه‌های ضد اسلام، اعتقادات جوانان ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

وی افزود: روحانیان باید خود را به دو بال «اخلاق و علم و دانش» تجهیز کنند تا بتوانند در مواجهه با شبهات فکری و عقیدتی که نسل جوان را تهدید می‌کند، مقابله کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش دشمنان اسلام برای خدشه وارد کردن به مقدسات دینی مسلمانان به ویژه اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) تاکید کرد: هرچه بتوانیم نسل جوان را با الگوی حقیقی و واقعی مکتب تشیع به ویژه اهداف بلند پیامبر خاتم آشنا کنیم، پاسخ کوبنده‌تری به شبهات و انحرافات آنها خواهیم داد.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با بیان اینکه خطر جدی برای اسلام حمله به اعتقادات دینی مردم است، یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) تسلط کاملی بر تحرکات گروه‌های الحادی و تکفیری داشته و اگر حرکتی از آنان سر بزند، آن را در نطفه خفه می‌کنند.

علوی با اشاره به اینکه رسالت اصلی ترویج احکام دین مبین اسلام بر دوش روحانیان سنگینی می‌کند، اضافه کرد: قاطبه روحانیان از نظر ساده‌زیستی با شرایط طلبگی دوران پیش از انقلاب زندگی می‌کنند؛ چراکه به دنبال مطامع دنیوی نرفته و همین موضوع باعث نزدیکی مردم به روحانیان شده است.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: در این ایام شاهد دو رویداد مهم بودیم؛ یکی در مدار قرار گرفتن ماهواره فجر با تلاش جوانان متعهد و متخصص این مرز و بوم و دیگری تحقیر و زبونی رژیم اشغالگر قدس که از دست توانمند نیروهای حزب‌الله سیلی محکمی خوردند.