وزیر اطلاعات:دولت خود را موظف به شنیدن صدای مردم می داند

سفر استاني,سيدمحمود علوي

وزیر اطلاعات، دولت تدبیر و امید را برگرفته از خواست مردم و از میان آنها دانست و گفت: دولت خود را موظف می داند تا برای شنیدن معضلات و مشکلات مردم در نقاط مختلف کشور حضور یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در کاشان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی، امروز (چهارشنبه) پس از حضور در شهرستان کاشان برای ادای احترام به روح پاک شهدا در گلزار شهدای دارالسلام این شهرستان حضور یافت.

وی در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر اعضای هیات دولت به شهرستان های مختلف استان اصفهان، اظهار کرد: دولت خود را موظف می داند تا برای شنیدن معضلات و مشکلات مردم در نقاط مختلف کشور حضور یابد و از این طریق پیام دولت را به گوش آنها برساند.

وی کابینه دولت تدبیر وامید را از خدمتگزاران مردم دانست و افزود: نمایندگان دولت با انتقال سخنان مردم به هیات دولت، زمینه خدمتگزاری بهتر را برای مردم کشور فراهم می کنند.

وزیر اطلاعات نمایندگان دولت در سفرهای استانی را پل ارتباطی و عامل پیوند بین دولت و مردم دانست و گفت: نمایندگان دولت نیز در این سفرها پیام دولت را به مردم می رسانند.

به گزارش ایسنا، با حضور وزیر اطلاعات مرکز بهداشتی درمانی صدوقی کاشان به بهره برداری می رسد.

وی پس از نماز ظهر با آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان دیدار دارد و سپس در جمع فعالان اقتصادی کاشان حاضر می شود.

انتهای پیام

کد N710845