بیاتیان مطرح کرد:

برخورد با آقازاده‌ها ادامه رویکرد قوه قضائیه باشد

سیاسی

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: قوه قضائیه خوشبختانه برخورد با دانه درشت‌ها در مسئله مبارزه با فساد را آغاز کرده و امیدواریم در برخورد با آقازاده‌ها هم این روند و این رویکرد ادامه یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن بیاتیان نماینده مردم بیجار در تذکری اظهار داشت: بنده از قوه قضائیه که پس از سالها برخورد با دانه درشت ها را شروع کرده است، تشکر می کنم و امیدوارم این اقدام آغازگر برخورد با دانه درشت های دیگر در امر مبارزه با فساد اقتصادی باشد و امیدوارم در برخورد با آقازاده ها هم این رویکرد ادامه پیدا کند.

وی در ادامه با اعلام تذکر به رئیس جمهور، گفت: خدا به همه عقل دهد که وقتی به مقدساتمان توهین می کنند با آمران و عاملان هم قول نشویم و به همه عقل دهد که وقتی مذاکره می کنیم حداقل بتوانیم جواب تهدیدات دشمن را بدهیم، نه اینکه منتقدان دلسوز را با پرخاشگری بنوازیم.

نماینده مردم بیجار تصریح کرد: حرکت اخیر مجلس در طرح یک فوریت حفظ دستاوردهای هسته ای در مقابله با تحریم های جدید، حرکت اول نمایندگان بود و اگر در همین راستا آمریکا و متحدانش و سازمان های به اصطلاح بین المللی بخواهند حد خود را ندانند و دوباره تحریممان کنند، طرح غنی سازی ۶۰ درصد را با قید دو فوریت به صحن خواهیم آورد و رای قاطعی به این طرح خواهیم داد.

بیاتیان ادامه داد: اعضای کمیسیون تلفیق در اقدامی مثبت یارانه ها را به معنای واقعی هدفمند کردند و باید کاری کنیم که فقط قشرهای ضعیف از هدفمندی یارانه ها بهره ببرند، نه مرفهان بی درد.

وی خطاب به دولتمردان اظهار داشت: گرانی کمر مردم را شکسته است، نابسامانی بازار، بلاتکلیفی در تولید، بیکاری و کم بودن دستمزدها، تدبیر می طلبد نه سخنرانی. کار به جایی رسیده که نانوایی‌ها هم دفاتر نسیه دارند و این اوج فاجعه است.