/انسجام داخلی؛ پاسخ به تحریم‌ها/

حیدری: دشمن با تحریم‌ها به دنبال وحدت‌شکنی بین مردم و مسئولان است

22 بهمن,دهه فجر

نورالله حیدری گفت: دشمن با حربه تحریم به دنبال تفرقه‌افکنی و وحدت‌شکنی بین مردم با مسئولان و مسئولان با مسئولان است پس باید در جهت خلاف دشمن یعنی در راستای اتحاد و انسجام حرکت کنیم.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،با اشاره به لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: با حمایت و پتانسیل داخلی در راهپیمایی‌ها به صورت شعاری و تئوری و در عمل باید همه تلاش کنیم کشور در هر جایگاهی که ممکن است به خودکفایی برسد.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولان همه باید در قول و عمل‌شان متحد شوند و نگاه به درون داشته باشند، توضیح داد: باید روی پای خودمان بایستیم و در نظرات و در عمل‌مان در این رابطه اتحاد داشته باشیم تا انسجام ملی در کشور حاصل شود و تاثیر تحریم‌ها به حداقل کاهش یابد.

این نماینده پیشین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه افراد باید قبول کنیم که باید نگاه‌مان به درون باشد، اظهار کرد: از اهداف دشمنان این است که ما را شرطی کنند و چنین القا کنند که در صورتی پیروز می‌شویم که آنها واردکننده و تامین‌کننده در کشورمان باشند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که اگر تحریم‌ها را دنبال کنند به انسجام ملی ایران آسیب می‌زنند، تصریح کرد: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که با استمرار تحریم‌ها باعث ایجاد دودستگی در کشور می‌شوند چرا که عده‌ای می‌گویند اگر به منابع قدرت جهانی متصل شویم تحریم‌ها برداشته می‌شود و اوضاع بهتر می‌شود و عده‌ای دیگر این وضعیت را به معنای وابستگی می‌دانند.

این نماینده پیشین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید با علم به این موضوع که دشمنان عامدا و عالما در جهت ایجاد تفرقه با استفاده از اهرم تحریم اهداف‌شان را دنبال می‌کنند، با بصیرت کامل در نقطه مقابل دشمن یعنی اتحاد و انسجام حرکت کنیم.

حیدری با بیان اینکه تحریم‌ها با وحدت در کشور ارتباط تنگاتنگی دارد، اظهار کرد: باید با داشتن وحدت به دشمن بفهمانیم که با استمرار تحریم‌ها نمی‌تواند به انسجام ملی ما ضربه بزند.

این نماینده پیشین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم باید بدانند هیچ ملتی در طول تاریخ با تشتت و تفرقه و اختلاف دیدگاه و تضاد به نتیجه نرسیده است و اگر اختلاف داشته باشیم دشمن بر ما غالب می‌شود.

انتهای پیام

کد N709660