وزیر اطلاعات:

پرتاب موفقیت آمیز ماهواره فجر مسیر رشدو تعالی کشور را هموارتر کرد

سیاسی

سید محمود علوی وزیر اطلاعات در ایلام گفت: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره فجر مسیر رشد و تعالی بیشتر در زمینه علم هوا و فضا را هموار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز با حضور در گلزار شهدای ایلام به مقام والای شهیدان به ویژه شهدای دفاع مقدس ادای احترام کرد.

 علوی در دیدار با حجت الاسلام و  المسلمین محمد نقی لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: ملت ایران هیچ وقت خاطره رشادتهای مردم مرزدار این استان را در دوران دفاع مقدس از یاد نخواهد برد.

 وزیر اطلاعات به امنیت پایدار در کشور به ویژه در مرزهای استان ایلام اشاره کرد و گفت: امنیت پایداری که اکنون با از خود گذشتگی سربازان گمنام امام زمان(عج) در کشور به دست آمده استخوانی است در گلوی دشمنان نظام اسلامی که همواره در پی ناامنی در کشور جمهوری اسلامی ایران هستند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی افزود: با توجهات امام زمان(عج) و درایت مقام معظم رهبری و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) امروز همه توطئه های دشمنان در منطه رصد و در نطفه خفه می شود.

وزیر اطلاعات با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره فجر در دهه فجر انقلاب اسلامی به فضا گفت: پرتاب ماهواره فجر مسیر را برای رشد و تعالی بیشتر ایران اسلامی در زمینه علم هوا و فضا هموارتر کرد و این نشانه توجه دولت تدبیر و امید به توسعه صنعت هوا و فضا است.