اهانت‌های روزافزون صهیونیست‌های قدس داد مسیحیان را هم درآورد

سیاسی

رهبران مذهبی مسیحیان قدس نسبت به افزاش آزار و اذیت‌های یهودیان صهیونیست از جمله پرتاب آب‌ دهان به سوی مسیحیان اعتراض کرده و توفق اقدامات نژاد پرستانه آنها را خواستار شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، صهیونیست‌های قدس در تازه‌ترین اهانات خود به مسیحیان ساکن این شهر، به یک رهبر مذهبی یونانی از کلیسای ارتودوکس قدس که پس از پایان نشستی با مسئولان این شهر قصد رفتن به خانه خود را داشت، اهانت کردند.

در این رخداد پس از اینکه یکی از یهودیان افراطی به خودرروحانی مسیحی نزدیک شد و از وی خواست تا شیشه خودرو را پایین بکشد که پس از اجابت این خواسته از سوی روحانی مسیحی، فرد یهودی بر روی وی آب دهان پرتاب کرد.

حادثه دیگری روز یکشنبه در محله قدیمی شهر قدس رخ داد و به زد و خورد میان یک روحانی مسیحی و یک طلبه علوم دینی یهودی انجامید و کار به دخالت پلیس کشید.

در آن نزاع طلبه یهودی تلاش کرده بود بر روی صلیبی که به گردن مردم مسیحی بود آب دهان بیاندازد و در مقابل مرد مسیحی هم به او سیلی زد.

پلیس رژیم صهیونیستی هر دو را برای بازجویی خواست و دانشجوی یهودی را تا زمان برگزاری محاکمه از نزدیک شدن به بخش قدیمی شهر به مدت 75 روز منع کرد.

انتهای پیام

کد N709046