رئیس سازمان بازرسی کل کشور:

واقعیت دوران پیش از انقلاب برای نسل‌های دوم و سوم انقلاب بازگو شود

سازمان بازرسي كل كشور,دهه فجر

مراسم گرامیداشت دهه فجر با حضور ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور صبح امروز در اداره کل بازرسی استان تهران برگزار شد.

مراسم گرامیداشت دهه فجر با حضور ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور صبح امروز در اداره کل بازرسی استان تهران برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر سراج در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در اداره کل بازرسی استان تهران برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: باید واقعیت دوران پیش از انقلاب را برای نسل دوم و سوم انقلاب بازگو کرد تا آن‌ها بدانند که وضع کشور قبل انقلاب چگونه بود و پس از انقلاب چه شد.

وی با برشمردن برخی از شکنجه‌‎هایی که مامورین ساواک بر سر مبارزین دوران انقلاب می‌آوردند، افزود: در کمیته مشترک ضدخرابکاری، شکنجه‌های قرون وسطایی و غیرانسانی انجام می‌دادند.

رییس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: همان‌طور که امام خمینی (ره) فرمودند به ثمر رساندن انقلاب سخت است، اما حفظ آن بسیار سخت‌تر است. بر همین اساس شاهد بودیم که در همان روزهای اول پیروزی انقلاب، دشمنان این انقلاب و عوامل داخلی آن‌ها به خرابکاری و توطئه پرداختند.

سراج با اشاره کوتاهی به غائله کردستان، کودتای نوژه، غائله 30 خرداد منافقین، خلق مسلمان، خلق ترکمن، غائله آمل و 8 سال جنگ تحمیلی، اظهار کرد: همه این توطئه‌ها با عنایت خداوند خنثی شد و به جرأت می‌توان گفت هیچ نظام مستقری در دنیا حتی قادر نیست فقط 2 و یا 3 مورد از این بحران‌ها را تحمل کند و پشت سر بگذارد.

وی مردم را پشتیبان نظام دانست و افزود: اگر مردم انتقاد و مشکلی دارند، به بنده و امثال بنده برمی‌گردد، اما خود انقلاب را قبول دارند و از آن پشتیبانی می‌کنند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه با همه تهدیدات علیه انقلاب، نسبت به کل کشورهای منطقه از نظر امنیت بالاتر هستیم، خاطرنشان کرد: ما یک‌تنه با کل دنیا در حال جنگ هستیم، البته منظور بنده جنگ سخت نیست؛ حتی می‌بینید که جلوی ورود پول‌های نفتی کشور را هم گرفته‌اند و دانشمندان ما را ترور می‌کنند.

سراج با بیان اینکه غیر از خدا اتکایی نداریم و باید خداوند را شاکر باشیم، تصریح کرد: خوشبختانه رهبری بالا سر ما و نظام است که تحت نفوذ هیچ کجا نیست و از هیچ‌کس جز خداوند ترسی ندارد و تاکنون نیز انقلاب و نظام را داهیانه هدایت کرده است.

انتهای پیام

کد N708795