نماینده شهر بابک:

سپاه پاسداران از معجزات امام خمینی (ره) است

سیاسی

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی، سپاه پاسداران را از معجزات امام خمینی (ره) دانست و تأکید کرد که سپاه باعث جنبش‌های زیادی شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین فتاحی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس، گفت: 36 سال قبل بود که امام راحل پس از 15 سال دوری از وطن در 12 بهمن 1357 به ایران عزیز بازگشت و طومار 2500 ساله شاهنشاهی را در هم پاشید و نظام مقدس اسلامی را در ایران برپا نمود که پس از گذشت 36 سال هر روز،‌ نور آن در سرتاسر عالم فروزان‌تر می‌شود.

او ادامه داد: توطئه‌گران خارجی و ایادی داخلی آنها به خیال خام خود با برپا کردن فتنه 78-77 و 88 قصد براندازی نظام را داشتند اما دیدیم که خداوند چگونه این عوامل مزدور بیگانه را رسوا و ذلیل کرد، درود بر ملت فرزانه ایران و ملت که با حضور در 9 دی،‌ طومار این خیانتکاران را در هم پاشید.

این نماینده مجلس افزود: پیروزی انقلاب در سطوح ملی و بین‌المللی، تحولاتی را رقم زد. امام (ره) نهادهایی را برای تداوم و تثبیت انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ایجاد نمود. از جمله سپاه پاسدارن است که از معجزات حضرت امام (ره) محسوب می‌شود. مجموعه‌ای پاک و سازنده توسط فرزانه عصر پایه‌گذاری شد و با مأموریت حفظ و پاسداری از انقلاب مشتاقان و مجاهدان جان بر کفی را که به گفته او نظیر آن جز در صدر اسلام نبوده در خود جای داد و سرمنشاء رویدادها و نقطه آغاز حرکت‌ها و جنبش‌های بسیاری شد.

فتاحی گفت: در جایی که ایشان در کمال تواضع و فروتنی که خاص بندگان ناب خداوند است آرزو می‌کرد ای کاش من هم یک پاسدار بودم و با این شواهد بود که هزاران چشم و دل در گرو این جمع قرار گرفته و روز به روز به درخت بالنده‌تری تبدیل شد و مدام خواب راحت قلدران را برآشفت.

نماینده مردم شهر بابک تأکید کرد: این جمع دلداده به دنبال تحقق آرمان‌های برآمده از انقلاب اسلامی، از معرکه‌های فراوانی با سلامت عبور کرد و در جای جای جهان مشتاقان زیادی را به خود جلب نمود و در کوران انواع درگیری‌های داخلی با گروهک‌های مزدور و دفاع مقدس آبدیده شد و در عرصه‌های سازندگی و علم و فناوری به پیشرفت‌های قابل توجهی رسید.

او خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که دشمن و عقبه منطقه‌ای آن یعنی صهیونیسم جهانی، نابودی منابع نامشروع خود را در سربلندی ایران دیده و هجمه‌ای فراگیر را علیه پاسداران انقلاب ساخته و هر روز با بهره‌گیری از امکانات خود،‌ سازی را علیه آنان کوک می‌کند.

انتهای پیام

کد N708664