موسوی لارگانی از طرح سوال از وزیر اقتصاد انصراف داد

وزير اقتصاد

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان از طرح سوالش از طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی انصراف داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بعد از طرح گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد سه سوال موسوی لارگانی از وزیر اقتصاد توسط رحیم زارع سخنگوی این کمیسیون نوبت به قرائت طرح سوال از این نماینده رسید که او اعلام کرد، از طرح سوالش انصراف می‌دهد.

موسوی لارگانی گفت: سه سوال را در سه حوزه عدم نظارت بر عملکرد بانک‌ها، افت ناگهانی بورس و انتصاب غیرقانونی برخی افراد بخش خصوصی در هیأت مدیره شرکت‌های دولتی زیرمجموعه وزارت اقتصاد داشتم که مشکلاتی در این حوزه‌ها وجود دارد.

وی افزود: برای حفظ وحدت بین سه قوا به ویژه قوای مقننه و مجریه و با عنایت به تأکید رهبری و قرار داشتن در ایام دهه فجر از طرح سوالم از وزیر اقتصاد انصراف می‌دهم چون نمی‌خواهم دشمن از صحبت‌های ما سوءاستفاده کند. در واقع برای سوءاستفاده نشدن از مطالب مطرح شده در جریان سوالم که بحق نیز است، از طرح سوال انصراف می‌دهم.

نماینده مردم فلاورجان در عین حال از وزیر اقتصاد خواست که به طور جدی پیگیر رفع مشکلات باشد.

طیب‌نیا وزیر اقتصاد نیز با تبریک ایام دهه فجر و قدردانی از موسوی لارگانی برای انصراف از سوالش، گفت: از آقای موسوی لارگانی برای درک عمیق شرایط کشور تشکر می‌کنم.

وی افزود: ایشان برای همراهی تمام ارکان حاکمیت و تحقق اهداف انقلاب اسلامی از طرح سوال خود خودداری کردند بنده خودم را نسبت به رفع مشکلات مطرح شده متعهد می‌دانم.

انتهای پیام

کد N708033