وزیر سابق دفاع :

امام(ره) با انقلاب اسلامی مسیر تاریخ را اصلاح کرد

سردار احمد وحيدي,دهه فجر

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی با هدایت های مصلح بزرگ تاریخ معاصر امام خمینی(ره) که بزرگ احیاگر اسلام در دوران ما بود، مسیر تاریخ را اصلاح کرد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سمنان، سردار احمد وحیدی همزمان با دهه فجر در جمع مردم مهدیشهر افزود: امام خمینی(ره) دست این ملت را گرفت و به فراخنای معنویت برد.

وی با اشاره به وضعیت کشورمان در دوران رژیم ستم شاهی طاغوت افزود: مهمترین عامل موفقیت انقلاب اسلامی رابطه مستحکم امت با امام و رهبری بود.

وزیر سابق دفاع با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی ایران ُدر گران‌بهایی است که خداوند به این ملت عزیز عطا کرده است افزود: امروز ایران اسلامی در جهان عزیز و مورد احترام جهانیان است.

وی در ادامه انقلاب اسلامی ایران را زمینه ساز ظهور حضرت قائم(عج) دانست و تصریح کرد: این انقلاب نقطه عطفی برای رسیدن به انقلاب مهدی صاحب الزمان(عج)است.

وزیر سابق دفاع افزود: باید بدانیم که در عصری زندگی می کنیم که به عصر ظهور منجی عالم نزدیک می شویم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به این‌که امروز پس از 36 سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی کشورمان، با وجود انواع توطئه های دشمنان، همچنان ایران قویترین بنیان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را دارد تصریح کرد: هیچ کشوری در جهان چنین بنیانی را ندارد و آن هم به خاطر وجود رهبری مقتدر و هوشیار است.

وی با بیان‌ این‌که رابطه قوی مردم با رهبری ،انقلاب را بیمه کرده است خاطرنشان کرد: به برکت امام و رهبری این کشور هرگز دچار عقب گرد نشده است.

وی با تاکید بر این‌که باید قدر انقلاب اسلامی را بدانیم گفت: امروز جمهوری اسلامی در بخش های مختلف علمی و نظامی سربلند و از نظر نظامی متکی به خود است و به خارج وابستگی ندارد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که برخی ها دنیا را به انقلاب ترجیح دادند‌ افزود: دشمن توطئه‌های زیادی کرد که هر کدام از آن توطئه‌ها برای بر‌اندازی هر نظام و حکومتی در دنیا کافی بود اما این انقلاب به برکت اسلام و ولایت ایستاد و به پیش رفت.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در سه دهه اخیر، گفت: دهه فجر ،فرصتی است که سیاهی های دوران ستم شاهی و ابعاد آن را بیاد بیاوریم و به خدماتی که امام راحل و اسلام عزیز به این ملت بخشید بیاندیشیم تا قدردان این نظام باشیم.

انتهای پیام

کد N707672