باهنر در نشست خبری:

درباره پرونده رحیمی حرفی نمی‌زنم

سیاست داخلی

در مورد پرونده رحیمی دخالت نمی‌کنیم/ اگر پول گرفته و خرج کردیم٬ می‌دانیم منشا آن چه بوده است و مقابل قوه قضائیه پاسخگوییم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماده 18 اختیارات ریاست قوه قضاییه خبر از درخواست محمدرضا رحیمی معاون اول پیشین رئیس جمهور سابق و محکوم پرونده قضایی اخیر داده و گفت: شنیده‌ام آقای رحیمی دادخواست اعاده دادرسی در زمینه محکومیت قضایی خود داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا باهنر در نشست خبری عصر امروز خود به خبرنگاران گفت: اینکه برای آقای رحیمی حکم صادر شده و وی طی فرایند قضایی مربوطه محکوم شده است و باید بر این اساس دوران محکومیت خود را طی کند جزو روند دادرسی است و ما در مورد آن نه حرفی می‌زنیم و نه دخالتی داریم.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه قوه قضاییه در قانون اساسی و همچنین نمود بیرونی آن قوه مستقل است اظهار کرد: انشاالله رسیدگی به این پرونده ادامه داشته باشد و در ادامه رسیدگی عادلانه حکم عادلانه‌ای نیز صادر شود.

باهنر درباره اظهارات رحیمی مبنی بر اینکه پولی را برای انتخابات مجلس خرج کرده‌، گفت: اینها محتوای پرونده است است و از آن خبر ندارم و اگر هم اطلاع داشته باشم قاعدتاً رییس دادگاه تشخیص غیرعلنی بودن آن را داده لذا خودشان باید افشا کنند و به همه اطلاع بدهند.

وی افزود: به عنوان کسی که در انتخابات فعالیم مقابل قوه قضائیه پاسخگوییم٬ که اگر پول گرفته و خرج کردیم٬ می‌دانیم منشا آن چه بوده است.

 

 

 

کد N707212