افتخاری خبر داد:

مراسم شب خاطره دفاع مقدس در مجلس برگزار می‌شود

سیاسی

رئیس فراکسیون دفاع مقدس مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم شب خاطره در محل مجلس و با خاطره‌گویی نمایندگان فعلی و ادوار مجلس خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، لاله افتخاری رئیس فراکسیون دفاع مقدس در جمع خبرنگاران از برگزاری مراسم شب خاطره در محل مجلس شورای اسلامی خبر داد.

نماینده مردم تهران گفت: برگزاری مراسم شب‌های خاطره ۲۳ سال سابقه دارد. در مجلس هفتم این مراسم با تعداد محدودی از نمایندگان در خدمت مقام معظم رهبری برگزار شد و قصد داریم برای اولین‌بار این مراسم را فردا در محل مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان برگزار کنیم.

عضو فراکسیون زنان گفت: قرار بود این برنامه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شود اما جلسه اضطراری برای ایشان پیش آمد و مقرر شد در خدمت آقای ابوترابی باشیم.

وی ادامه داد: هدف اصلی برگزاری این نشست عمل به آیه شریفه فزکه هم به ایام‌الله است.

افتخاری ثبت و ضبط خاطرات، سختی‌ها و مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران را از اهداف برگزاری مراسم شب خاطره خواند و گفت: این خاطرات به جامعه و خارج از کشور برای الگوسازی جهت مقاومت و پایداری منتقل خواهد شد.

وی ادامه داد: این برنامه از طرف فراکسیون دفاع مقدس و با مشارکت اداره کل روابط عمومی مجلس و بسیج قوه مقننه برگزار می‌شود.

افتخاری گفت: خاطره‌گویی نمایندگان، کارکنان و بسیجیان مجلس در برنامه این جلسه قرار دارد و مقرر است ۶ نفر از نمایندگان خاطرات خود را از دفاع مقدس بیان کند.

وی اظهار داشت: از نمایندگان مجلس خواسته‌ایم که هر کدام حداقل ۵ خاطره خود را به فراکسیون ارائه کند و ما این خاطرات را به صورت بولتن برای ایشان و خانواده‌هایشان ارسال کنیم.

رئیس فراکسیون دفاع مقدس اظهار داشت: از تعدادی از سرداران سپاه، نمایندگان فعلی و ادوار مجلس و همچنین شهردار تهران برای حضور در مراسم شب خاطره قوه مقننه دعوت به عمل آورده‌ایم.