قاضی مدیرخراسانی خبر داد

صدور رای پرونده تعاونی مسکن اداره برق تا پایان سال

دادگاه كيفري استان تهران

رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران از صدور رای دو بخش از پرونده تعاونی مسکن اداره برق تا پایان سال جاری خبر داد.

سیامک مدیر خراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: تا پایان سال جاری رای نهایی در رابطه با دو بخش از پرونده تعاونی مسکن اداره برق از سوی هیات قضایی شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران، صادر می‌شود.

وی درباره زمان برگزاری جلسات رسیدگی به بخش سوم از پرونده تعاونی مسکن اداره برق خاطر نشان کرد: جلسات رسیدگی به بخش سوم این پرونده در سال 94 برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، بخش اول پرونده تعاونی مسکن اداره برق حدود 5000 شاکی و در بخش دوم این پرونده بیش از 4000 شاکی وجود داشت.

اوایل مهرماه سال 92 رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز و حدود 25 جلسه رسیدگی برگزار شد. 19 آبان ماه نیز اولین جلسه رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

انتهای پیام

کد N706349