/انسجام داخلی؛ پاسخ به تحریم‌ها/

یک فعال دانشجویی: سیاسیون نیز مانند مردم باید انسجام خود با یکدیگر را نشان دهند

دانشجويي,22 بهمن,دهه فجر

یک عضو هیأت موسس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد ارومیه، گفت: مردم کشور ما به طور سمبلیک هر سال انسجام خود با نظام را نشان می‌دهند. سیاسیون نیز باید این وحدت و انسجام را در عمل نشان دهند.

یک عضو هیأت موسس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد ارومیه، گفت: مردم کشور ما به طور سمبلیک هر سال انسجام خود با نظام را نشان می‌دهند. سیاسیون نیز باید این وحدت و انسجام را در عمل نشان دهند.

نیما نیکونام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: هوشیار کردن مردم نسبت به تفرقه‌افکنی‌های دشمنان از طریق تحریم‌ها بسیار مهم است. اما آن چیزی که مهم‌تر است توجه بر روی اتحاد داخلی است. همه می‌دانند که دشمنانی مصمم برای جمهوری اسلامی ایران وجود دارند و اشاره به این موضوع نکته‌ای جدید نیست.

وی ادامه داد: ما می‌توانیم برای ایمن کردن خودمان در مقابل دشمنان توجه بیشتری بر روی وحدت‌مان انجام دهیم. نقدپذیری و اتکا به نیروهای داخلی خودمان را بالاتر ببریم و برای افزایش وحدت میان نیروهای سیاسی مختلف برنامه‌ریزی و تلاش کنیم.

این فعال دانشجویی یکی دیگر از راه‌های افزایش وحدت داخلی در مقابل تهدیدهای دشمن را استفاده از اقتصاد مقاومتی دانست و یادآور شد: اقتصاد مقاومتی به معنای مدیریت درست و عقلانی در این حوزه است و مشخص است که با اقتصاد ریاضتی متفاوت است. در دولت قبلی مدیریت درستی در اقتصاد وجود نداشت. دولت آقای روحانی نیز باید توجه کند که برای از بین بردن تحریم‌ها در داخل از اقتصادی مقاومتی استفاده شود و در حوزه دیپلماتیک مدیریت صحیح و عقلانی را به اجرا بگذارد. زیرا این دو مدیریت مانند دو بال گذر از فشار دشمنان از طریق تحریم‌ها است.

نیکونام همچنین تصریح کرد: مردم کشور ما همیشه در سالگرد راهپیمایی 22 بهمن به صورت پرشور حضور پیدا می‌کنند و انسجام خود را نشان می‌دهند. آن چیزی که در این میان مهم است نشان دادن انسجام مجلسی‌ها، دولتی‌ها و نیروهای مختلف سیاسی است. راهپیمایی‌ها نمودی سمبلیک برای نشان دادن انسجام مردم هستند اما یک سری مسائل ریشه‌ای در مقابل آنها قرار دارد. دو طیف سیاسی کشور ما باید در کنار مردم انسجام و وحدت خود را نشان دهد.

انتهای پیام

کد N705879