تجلیل از چهار فعال قرآنی در اختتامیه مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)

سیاسی

در مراسم اختتامیه هشتمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) از چهار فعال قرآنی کشورمان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، در این مراسم از حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی فومنی‌حائری، فعال قرآنی و مؤسس مؤسسه مهد قرآن کریم که طی دهه 70 از پیشگامان آموزش حفظ قرآن کریم در کشور بوده است و شعب متعددی از مهد قرآن را در سراسر کشور ایجاد کرده، تجلیل شد.

همچنین از حجت‌الاسلام رضا صابری‌خورزوقی، مدیرمسئول روزنامه قرآنی اعتدال، به سبب تلاش گسترده در انعکاس اخبار و رویدادهای قرآنی کشور در مراسم اختتامیه مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) نیزتجلیل شد.

همچنین در این مراسم از محمدرضا ستوده‌نیا، پژوهشگر، داور بین‌المللی مسابقات قرآن و استاد دانشگاه و مولف کتابهای ارزشمند تحقیقی در فنون قرائت و تلاوت قرآن کریم ، بالاخص کتابهای "مهارتهای تلاوت به زبان انگلیسی" ، "هنر تلاوت قرآن کریم" و "بررسی تطبیقی میان علم تجوید و آوا شناسی "نیزتجلیل به عمل آمد .

در این مراسم ازاستاد غلامرضا شاه‌میوه، مدرس قرائت قرآن و داور بین‌المللی و نویسنده کتابهای "هنرتلاوت "، "معماری تلاوت" و "مهارتهای لحنی در تلاوت" به سبب تلاش گسترده در تربیت شاگردان و اهتمام ویژه به برپایی کارگاه های آموزشی صوت و لحن برای قراء ممتاز کشور نیز تقدیر شد .

انتهای پیام

کد N705351