در پی دیدار معاون امور زنان با نایب رییس مجلس آلمان صادر شد

بیانیه‌ انتقادی معاونت خواهران سازمان بسیج دانشجویی

معاونت خواهران بسیج دانشجویی در ارتباط با دیدار معاون امور زنان با نایب رئیس مجلس آلمان با انتشار بیانیه‌ای مراتب اعتراض خود را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن این بیانیه به شرح زیر است:

«ما در مسئله زن، از غرب طلبکاریم، ما مدعی غربیم، اینها هستند که دارند به زن ظلم می کنند. زن را تحقیر می کند، جایگاه زن را پایین می آورند، به اسم آزادی، به اسم اشتغال، به اسم مسئولیت دادن، آنها را مورد فشارهای روحی، روانی، عاطفی و اهانت شخصیتی و شأنی قرار می دهند. آنها باید جواب بدهند.» مقام معظم رهبری

امروزه در جوامع غربی پاره‌ای از اندیشه‌های جاهلیت گذشته رواج دارد که می‌توان آن را جاهلیت قرن 21 نامید و در همین راستا حقیقت هویت انسان لوث شده و دین مبین اسلام در راستای حیات طیبه انسان با وضع قوانین بر مبنای احیای حیات طیبه شکل گرفته است و به خانواده و زن نه تنها ارج نهاده است بلکه تمام حقوق زن و خانواده در قوانین اسلامی لحاظ شده است.

جهانی که مدعی حقوق زنان است در پرتو شعارهای فریبنده از حقوق بشر و حقوق زنان دم می‌زند نه تنها برای زنان و بشر منجی و نجات بخش نبوده بلکه زن را بعنوان موجودی ابزاری و دست دوم در دنیا مطرح می کند.

حقوق و جایگاه زن در اسلام مصون از قوانین ناقص بشری می باشد. قوانینی که اساسش تجربه می باشند و هر از چند گاهی دستخوش تغییر می شود و حتی برای یک برهه هم نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای جامعه باشد. در مقایسه الهی که هم ذات حقیقت بشری را به خوبی می شناسد و برای همه جوامع و نژادها برنامه‌ریزی شده است قوانین بسیار الکنی می باشد. متأسفانه این سؤال مطرح است که چرا هنوز علی رغم همه این پیش‌فرضها سر تعظیم در مقابل اندیشه‌های ناقص غرب فرو می‌آورند و به جای موضع طلبکارانه که به حق از منویات مقام معظم رهبری می باشد اجازه دخالت و نظردهی به بیگانگان را در قوانین شارع مقدس را می دهند. در همین راستا در جهت حفظ صیانت خانواده و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مراتب اعتراض خود را در پی دیدار نماینده پارلمان آلمان با معاونت محترم ریاست جمهوری نسبت به موارد ذیل اعلام می داریم.

1- در دیدار خانم گلادیا روت صراحتاً از فتنه‌گران حمایت شده است و متأسفانه آن معاونت محترم این مورد اعتراضی نکرده‌اند.

2- نحوه عملکرد شورای نگهبان به عنوان یکی از ارکان اساسی نظام موضوعی نیست که هر مقام خارجی بتواند در این رابطه اظهار نظر کند و متأسفانه باز هم موضع‌گیری نسبت به گفته‌های ایشان صورت نگرفته است.

3- ایشان بعنوان نماینده پارلمانی به ایران دعوت شده‌اند و مشخص نیست که چرا با معاونت ریاست جمهوری دیدار می‌کند.

معاونت خواهران بسیج دانشجویی ضمن محکوم نمودن اعمال ضد حقوق بشری از سوی حامیان به اصطلاح مدافع حقوق بشر خواستار موضعگیری صریح و قاطع معاونت امور زنان و خانواده نسبت به این مسئله می باشد. ما نیز از عموم مردم جامعه نیز تقاضا داریم تا با پیروی از شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، موضع گیری هوشمندانه خود را نسبت به توطئه‌های غرب که تنها هدف آنان از بین‌بردن استقلال سیاسی و به استثمار کشیدن مسلمانان می باشد را نقشه بر آب کنند.

انتهای پیام

کد N705311