فیاضی: منتقدان، عاقل و سالمند

سیاسی

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب و ورود امام به کشور، نسبت به اظهاراتی مبنی بر تمسخر و غیرعاقل توصیف کردن منتقدان، انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عبدالوحید فیاضی در تذکری شفاهی خطاب به رییس‌جمهور گفت: از شما تعجب می‌کنیم! خواهش می‌کنیم وقتی که عصبانی هستید اظهارنظر نکنید. کسی به کلاه و کت و عینک آقای ظریف ایراد نمی‌گیرد. به مشی این عزیزان ایراد می‌گیریم که امروز نتیجه آن را در عرصه اقتصاد شاهد هستیم. منتقدان عاقل و سالمند.

وی در عین حال خطاب به وزیر امور خارجه نیز گفت: اقدامات شما قابل سپاسگزاری است اما نه آن‌قدر که رییس‌جمهور فرمودند شما شبانه‌روزی کار کنید. حداقل ما نوری‌ها می‌دانیم که شما را ماهانه یکی دو روز در دهستان جنگل لاویج می‌بینیم.

فیاضی با طرح این ادعا درباره وضعیت اقتصادی که «بنگاه‌های اقتصادی یکی پس از دیگری تعطیل هستند» نسبت به طرح واگذاری مدارس دولتی انتقاد کرد و از وزیر آموزش و پرورش خواست به داد مدارس برسد و تاکید کرد که «شما باید در دولت از حقوق معلمان دفاع کنید.»

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی از «وضعیت کشاورزان مازندرانی و ماندن برنج روی دست آن‌ها» نیز ابراز نارضایتی کرد.

وی در پایان از رییس دانشگاه آزاد اسلامی هم خواست پاسخ دانشجویان معترضی که روبروی درب مجلس اجتماع کرده‌اند، داده شود.

انتهای پیام

کد N704710