۰
اکبریان در تذکر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش:

بیمه طلایی فرهنگیان به مس و چدن تبدیل شده است

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان گفت: این بیمه امروز دیگر به مس و چدن تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عزیز اکبریان در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی به علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه آموزش و پرورش نیاز به جهاد ملی دارد و فرهنگیان در وضعیت بدی قرار دارند، اظهار داشت: درخواست ما از آقای فانی این است که با کمک دولت و با جهادی که انجام می دهند نسبت به حل مشکلاتی مانند مطالبات فرهنگیان و سرانه مدارس اقدام کنند.

وی با بیان اینکه بیمه طلایی فرهنگیان به دلیل مشکلات به مس و چدن تبدیل شده است، افزود: مدارس استان البرز در حال تبدیل به سه شیفته شدن هستند؛ این چه مدیریتی است که مردم، معلمان و دانش آموزان همگی دچار مشکل هستند.

رئیس جمهور لایحه نظام هماهنگ مدیریت خدمات کشوری را به مجلس بفرستد

نماینده مردم کرج در ادامه با تذکر به رئیس جمهور تاکید کرد: از دولت می خواهیم لایحه نظام هماهنگ مدیریت خدمات کشوری را هر چه سریعتر به مجلس بفرستند؛ سه سال از اتمام دوره آزمایشی قانون فعلی می گذرد و با توجه به مشکلات کارمندان و بازنشستگان، ارائه لایحه قانون دائمی ضروری است.

اکبریان همچنین در تذکر شفاهی به وزیر نفت، گفت: 75 روستا در محور جاده چالوس فاقد گاز هستند و با قیمت فعلی سوخت نیز، زندگی برای آنها قابل تحمل نیست، بنابراین نسبت به تسریع گازرسانی اقدام شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.