تبریک مجمع نیرو های خط امام به حزب الله لبنان برای پاسخ مناسب به رژیم صهیونیستی

مجمع نیرو های خط امام با صدور بیانیه ای پاسخ سریع ، قاطع و امیدآفرین فرزندان امام خمینی به متجاوزان صهیونیستی را تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن کامل بیانیه به این شرح است :

از قنیطره تا شبعا ، حزب الله لبنان و فلسفه مقاومت بار دیگر پیروز شد.

نور امید و شادی که از پاسخ سریع و قاطع فرزندان امام خمینی بر جان و قلب گروه های مختلف لبنانی و فلسطینی و مردم رنج کشیده منطقه تابید ، حقانیت مقاومت و زوال اشغالگران صهیونیست را یکبار دیگر به رخ کشید . این پیروزی حاصل خون پاک شهدایی است که صادقانه از خود گذشتند تا امنیت ملت های منطقه دربرابر تجاوزات صهیونیست ها و مزدوران تکفیری آنان دستخوش آسیب نگردد.

امروز که ارتش و حزب الله لبنان در حال پاسداری از مرزهای لبنان در مقابله با متجاوزان تکفیری هستند ، حمله صهیونیست ها به رزمندگان مقاومت در بلندی های جولان ، همدستی رژیم اسرائیل با تروریست های چند ملیتی را آشکارتر و برگ دیگری بر کتاب قطور رسوایی صهیونیست ها افزود.

بی تردید ماجراجویی های احمقانه ی اسراییل نمی تواند کمکی به شکست های پی در پی و موقعیت متزلزل این رژیم اشغالگر نزد افکار عمومی نماید و هر حرکت آنان تنها به روند اضمحلال اسرائیل سرعت می بخشد.

مجمع نیروهای خط امام (ره) این پیروزی با صلابت را به مردم لبنان ، دبیرکل محترم حزب الله و جوانان رشید مقاومت تبریک میگوید و به روح بلند همه شهدای مقاومت لبنان و فلسطین درود می فرستد و نصرت نهایی را از خداوند متعال برای آنان مسالت می کند

انتهای پیام

کد N703704