انتقاد آیت‌الله علوی‌گرگانی از صدور مجوز تک‌خوانی برای زنان

آيت‌الله العظمي علوي گرگاني

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم زنان ‌بازیچه دشمنان شوند، از صدور مجوز برای تک‌خوانی زنان انتقاد کرد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم زنان ‌بازیچه دشمنان شوند، از صدور مجوز برای تک‌خوانی زنان انتقاد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای کنگره شهدای دانشجویی استان قم بیان کرد: حرکت امام خمینی(ره) در راستای مبارزات علیه رژیم طاغوت در راستای عمل به وظیفه دینی بود و به همگرایی اقشار مختلف به پیروزی رسید.

وی افزود: با همکاری همه اقشار مردم، به ویژه روحانیت و دانشجویان این اتفاق شگرف در تاریخ دنیا روی داد؛ این انقلاب علی‌رغم همه فشارهایی که به نظام و انقلاب وارد شد هنوز خود را حفظ کرده است.

علوی‌گرگانی با اشاره به سنگ‌اندازی‌های دشمنان اظهار کرد: آنها به قصد دخالت در همه امور مردم ایران وارد میدان شدند، ولی ملت ایران جنگ را نیز پشت سر گذاشت و هیچ گاه در مقابل آنها کمر خم نکرد.

وی بیان کرد: درد بیگانگان، درد استقلال بود که می خواستند به هر قیمتی از ملت ایران سلب کنند، ولی با بیداری روحانیت این اجازه داده نشد، روحانیت مغز، جامعه است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: در مسیر انقلاب شهدای بسیاری از جمله شهدای دانشجو، جان خود را برای دفاع از دین خدا از دست دادند که باید قدردان آنها باشیم؛ زیرا این خون‌ها مسئولیت ما را بیشتر می کند.

علوی گرگانی گفت: شهدا در مسیر آزادی و جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند؛ بنابراین باید مردم تلاش کنند تا به آرمان‌ها و اهداف شهدا دست پیدا کنند، زیرا دشمنان برای نابودی این کشور و نظام اسلامی نقشه‌ها کشیده‌اند؛ دشمنان به دنبال کمرنگ کردن مسایل دینی در سطح جامعه هستند.

وی تصریح کرد: قشر دانشجو و روحانی باید سنگر انقلاب را حفظ کنند و اجازه دخالت در امور کشور را به دشمنان ندهند؛ متاسفانه برخی از جوانان فریب ظاهر دشمنان را می‌خورند، اما باید بدانیم که هیچ‌گاه نباید از دشمن توقع محبت داشت و نباید جوانان فریب دوستی‌های ظاهری دشمنان را بخورند؛ باید بدانیم که هیچگاه دشمنان دوست ما نبوده ونخواهند شد.

این مرجع تقلید با اشاره به این نکته که نباید اجازه دهیم زنان ‌بازیچه دشمنان شوند، از عدم رعایت شئونات دینی و صدور مجوز برای تک‌خوانی انتقاد کردند.

انتهای پیام

کد N703058