/انسجام داخلی؛ پاسخ به تحریم‌ها/

حیدرپور: حضور مردم در 22 بهمن، پاسخ قاطعی به کشورهای تحریم‌کننده است

تحريم,22 بهمن

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با تاکید بر این که حضور مردم درراهپیمایی 22 بهمن پاسخ قاطعی به کشورهای تحریم کننده خواهد داد گفت که پیام این حضور وجود انسجام ملی در جمهوری اسلامی است.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با تاکید بر این که حضور مردم درراهپیمایی 22 بهمن پاسخ قاطعی به کشورهای تحریم کننده خواهد داد گفت که پیام این حضور وجود انسجام ملی در جمهوری اسلامی است.

عوض حیدرپور در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایسنا با گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر گفت: در طول 36 سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته هر ساله ایام‌الله دهه فجر یعنی از زمان ورود امام به کشور در 12 بهمن تا 22 بهمن گرامی‌داشته می‌شود که برجسته‌ترین نقطه این ایام، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن هر سال باشکوه‌تر از سال گذشته انجام می‌شود گفت: اقشار مختلف مردم هر سال حضوری پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دارند و این حضور نشان دهنده انسجام ملی در جمهوری اسلامی است و به تمامی کشورهای دنیا این پیام را می‌رساند که همه مردم هوادار و هواخواه انقلاب اسلامی و پایبند به نظام جمهوری اسلامی هستند.

به گفته‌ی حیدرپور، مردم با سردادن شعارها و راهبردهای نظام جمهوری اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن تمامی توطئه‌های استکبار جهانی و استعمار بر علیه نظام اسلامی را خنثی می‌کنند.

نماینده مردم شهررضا با تاکید بر این که ملت ایران یکپارچه پای آرمان‌های امام ، انقلاب و جمهوری اسلامی ونهایتا پای اسلام ایستادگی می‌کند گفت: مردم ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به همه جهانیان این پیام رامی‌رساند که برای اسلام و خدا قیام کرده و پای قیامش درراه اسلام و خدا تا آخر می‌ایستد.

وی با تاکید بر این که حضور پرشکوه مردم در 22 بهمن پاسخ کوبنده وقاطعی به کشورهای تحریم‌کننده ایران است گفت:‌ مردم در زمان موشک باران بنابر فرموده امام حضوری پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن داشتند واکنون نیز با وجود تحریم‌ها حضوری پرشکوه دارند و این همان موضوعی است که تحریم‌ها را خرد می‌کند.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی پاسخی به سیاست‌های کشورهای غربی است که به دنبال تحریم هستند گفت: با در پیش گرفتن راهبرد اقتصاد مقاومتی تمامی درها به روی تحریم بسته خواهد شد و قطعا توطئه‌های دشمنان خنثی می‌شود.

انتهای پیام

کد N702896