عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی:

تلاش مافیای تبلیغاتی غرب برای مخدوش کردن چهره ایران بی اثر شده است

سیاسی

یک عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی مجلس گفت: تلاش مافیای تبلیغاتی غرب و استکبار برای نشان دادن چهره ایران به عنوان کشوری مخالف حقوق بشر و صلح و دموکراسی امروز بی‌اثر شده است.

یک عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی مجلس گفت: تلاش مافیای تبلیغاتی غرب و استکبار برای نشان دادن چهره ایران به عنوان کشوری مخالف حقوق بشر و صلح و دموکراسی امروز بی‌اثر شده است.

محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: امروز حقانیت جمهوری اسلامی با گذشت زمان مشخص شده و در خیلی از جاها و مراجع بین‌المللی و نظام‌های حقوقی دنیا، جایگاه ایران به خوبی برای همه روشن شده است و کسانی که دیروز مدعی حقوق بشر بودند امروز رسوا شدند.

وی افزود: گزارشات مجامع بین‌المللی در خود کشورهای غربی نشان می‌دهد که کشتار هزاران بیگناه در همه کشورها و کشتار سیاه‌پوستان و بی‌گناهان در خود آمریکا توسط پلیس آمریکا حاکی از ضعف جایگاه مردم و حقوق بشر در کشورهای مدعی است، از طرفی هم فعالیت‌های گسترده ایران در عرصه بین‌الملل و در عرصه حقوقی این واقعیت را مشخص کرده که ادعاها در مورد ایران غیرواقعی است.

سخنگوی کمیسیون حقوقی شورای اسلامی تاکید کرد: دنیا و جامعه جهانی تشنه واقعیت است و هیچگاه ماه پشت ابر نمی‌ماند و از همین رو مقام معظم رهبری در نامه خود به جوانان خارجی توجه به اصالت دین بدون تحت تاثیر قرار گرفتن تبلیغات بدخواهان را مورد نظر و تاکید قرار دادند.

وی با اشاره به ارتقای جایگاه ایران در مجامع مختلف بین‌المللی، گفت: مشخص شدن چهره واقعی کسانی که همواره علیه کشورمان تبلیغات می‌کردند و عبور از حد گذشتن تبلیغات سوء و عملکرد غیرواقعی دشمنان علیه کشورمان و امکان دسترسی آزاد افراد در دنیا در سال‌های اخیر و همزمان با پیشرفت تکنولوژی و اطلاعات مختلف و البته نقش‌نمایی درست مسئولین نظام و دولت در عرصه‌های بین‌المللی باعث شد جایگاه ایران به طور چشمگیری در عرصه بین‌الملل ارتقا یابد.

اسفنانی در پایان تصریح کرد: حضور موفق دولت در عرصه دیپلماسی و ورود شجاعانه و مستند در مقابل تبلیغات سوء علیه کشورمان در مجامع مختلف و همچنین داشتن برنامه مدون برای افزایش قدرت چانه‌زنی ایران در نهادهای بین‌المللی نیز نقش موثری در ارتقای جایگاه کشورمان در دنیا داشته است.

انتهای پیام

کد N702579