درویش‌پور در گفت‌وگو با ایسنا:

یکی از موانع پیشرفت دولت، مشکلات ایجاد شده در گذشته است

دولت

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشکلاتی که از قبل بوده و چه بسا تشدید شده از جمله عواملی است که مانع کار دولت می‌باشد گرچه دولت تلاش خود را کرده و این تلاش قابل ستودنی است.

حجت‌الله درویش‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه دولت طی مدتی که مسئولیت کار را قبول کرده تلاش زیادی را به کار بسته است، گفت: اینکه گفته شود کار عمده و تغییرات عمده‌ای صورت نگرفته عوامل متعددی در آن دخالت دارند. شاید یکی از آنها آن چیزی است که به دولت رسیده یعنی مشکلاتی که از قبل بوده و تشدید شده و اینها مانع کار دولت است.

وی افزود: به طور کلی دولت تلاش خود را کرده و تلاشش قابل ستودن است اما از نظر اینکه تغییر و تحول عمده‌ای انجام نشده به هر حال وجود دارد ولی نمی‌توان گفت که تقصیر دولت است.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمارهای ارائه شده در مورد کاهش تورم نشان از این دارد که دولت نقش خود را به خوبی ایفا کرده است، گفت: حتی در سیاست خارجی نیز مسائلی که پیگیری شده به طور کلی خوب بوده باید منتظر نتیجه نهایی بود.

درویش‌پور با بیان اینکه در بحث هسته‌ای دولت تلاش خود را در راستای اهداف نظام انجام می‌دهد، گفت: نمی‌توانیم بگوییم که دولت بد عمل کرده یا بهتر از این می‌توانست عمل کند زیرا در یک چارچوب تعیین شده مسائل را پیگیری می‌کند و اگر در این چارچوب تغییراتی ایجاد شود قطعا با صلاحدید و هماهنگی صورت می‌گیرد. به هر حال ممکن است کسانی باشند که مخالف مذاکرات باشند که این مساله تا حدی طبیعی است زیرا در هر کشوری چند صدایی وجود دارد.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: بنابراین ما در بحث مذاکرات نیز تمام تلاش خود را به کار می‌بریم که آنچه منافع ما است پیش رود و اگر طرفین هم برایشان مسائلی دارای اهمیت باشد باید تلاش کنند تا با ما کنار بیایند.

انتهای پیام

کد N702203