عوض‌پور مطرح کرد:

فاضلاب بوشهر پس از 27 سال تکمیل می‌شود

سیاسی

بوشهر - معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر گفت: فاضلاب بوشهر که عملیات ساخت آن از 27 سال پیش آغاز شده بود، تکمیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عوض‌پور صبح پنجشنبه در نشست بررسی وضعیت اجرای پروژه‌های عمرانی استان بوشهر اظهار داشت: در سال جاری اعتبارات بسیار خوبی به منظور اجرای طرح‌های مختلف در استان بوشهر تخصیص یافته است که قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست.

وی ادامه داد: استاندار بوشهر تلاش‌های ویژه‌ای را برای جذب اعتبارات از بخش‌های مختلف داشته است و در زمینه تخصیص اعتبارات نیز نسبت به سال‌های گذشته بسیار مطلوب‌تری را در استان شاهد هستیم.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر یکی از پروژه‌های بسیار مهم استان بوشهر را فاضلاب در شهرهای ساحلی استان مطرح کرد و افزود:  فاضلاب بوشهر که عملیات ساخت آن از 27 سال پیش آغاز شده بود، تکمیل می‌شود.

عوض‌پور در ادامه خاطرنشان ساخت: علیات اجرایی فاضلاب بوشهر از سال 66 شروع شده است که بعد از 27 سال هنوز بخش عمده آن اجرا نشده است و به عنوان یکی از نیازهای اساسی استان بوشهر مطرح می‌شد.

وی به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: این سفر دارای برکات بسیار زیادی برای استان بوشهر بود و یکی از طرح‌های بسیار مهم مصوب این سفر، تکمیل فاضلاب بوشهر بود.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر تصریح کرد: در این سفر یک‌هزار و 700 میلیارد ریال در سه سال برای سرعت بخشی در اجرای این طرح مهم مصوب شد.