با انتشار بیانیه‌ای؛

جامعه اسلامی مدیران اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد

سیاست داخلی

پیام روح بخش تاریخی، روشنگرانه و مبتکرانه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی قطعاً این تهدیدات را تبدیل به فرصت از اسلام هراسی به اسلام گرائی خواهد نمود.

جامعه اسلامی مدیران ایران با صدور بیانیه‌ای اهانت به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، اسلام حیات جدیدی یافت و بار دیگر نام زیبای محمد (ص) در بام جهان طنین‌انداز شد. نامی که برابر بود با نفی شرک و استکبار و سلطه و ستم قدرتهای ضد توحیدی. اسلام احیا شد تا استضعاف نباشد و اسلام احیا شد تا بساط جهل مدرن در دنیای امروز برچیده شود.

امواج خروشان انقلاب اسلامی، مرزهای جغرافیایی ایران را در نوردید و کشورهای منطقه را پشت سر گذاشت و خیلی زود به سایر کشورهای جهان شرق و غرب عالم رسید. دولت‌هایی که موجودیت خود را در خطر دیدند در صدد مقابله برآمدند و ساز اسلام هراسی را به صدا در آوردند و برای اثبات ادعای خود، گروه‌های تروریستی مانند طالبان و النصره را ایجاد کردند. با حادثه ۱۱ سپتامبر در آمریکا و حادثه شارلی در فرانسه در تلاش برآمده‌اند تا این پروژه را کامل کنند. یک روز با قرآن سوزی در منهتن آمریکا و روز دیگر با چاپ کاریکاتور موهن از پیامبری که رحمه‌للعالمین است در پاریس، کینه خود را نسبت به اسلام ناب محمدی نشان دادند.

در چنین شرایطی انتظار می‌رود که نهاد دولت جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاست خارجی، موضعی هوشیارانه اتخاذ کند و چهره اسلامی و انقلابی خود را نشان دهد. بدیهی است که حضور وزیر خارجه، همزمان با اوج گیری خشم ملت‌های مسلمان جهان در پاریس و آن‌هم قدم زدن و گفت‌گو با وزیر خارجه شیطان بزرگ در انظار رسانه‌های جهان، اقدامی در خور شأن نظام انقلابی و ملت بزرگ و شهید پرور ایران نیست.

پیام روح بخش تاریخی، روشنگرانه و مبتکرانه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی قطعاً این تهدیدات را تبدیل به فرصت از اسلام هراسی به اسلام گرائی خواهد نمود.

کد N699384