در پیامی صورت گرفت؛

قدردانی سپاه برای حضور مردم و مسئولین در مراسم شهید الله‌دادی

سیاست داخلی

سپاه پاسداران، تضمین امنیت پایدار ملی، حمایت از آرمان قدس شریف و مقاومت اسلامی منطقه علیه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی را رسالت ذاتی و مأموریت خطیر و مقدس خود می‌داند.

روابط عمومی کل سپاه در پیامی از حضور باشکوه و گسترده مردم و مسولین در آئین‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت شهید سردار محمد علی الله دادی قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا٬ در بخشی از این پیام آمده است: حضور باشکوه و معنادار آحاد ملت مجاهد و شهیدپرور ایران اسلامی، مقامات و شخصیت های عالی‌رتبه کشوری و لشکری در آئین های تشییع و گرامیداشت سردار سرتیپ پاسدار شهید محمدعلی الله‌دادی که در سنگر دفاع از حرم و ملت مظلوم سوریه و یاری بخشی به مقاومت اسلامی در منطقه قنیطره در بلندی‌های جولان به شهادت رسید بار دیگر نشان داد که پیوند عاشورایی ایرانیان غیرتمند و ولایتمدار با خط سرخ شهادت همچنان برای انقلاب و میهن اسلامی افتخارآفرین است.

این پیام افزوده است: شهادت این سردار دلیر ایرانی و پاسدار مخلص و فداکار انقلاب اسلامی در کنار مجاهد دلاور "جهاد مغنیه" و دیگر رزمندگان حزب‌الله لبنان در جنایت بزرگ رژیم صهیونیستی نوید بخش شکل گیری "جبهه متحد امت اسلامی" علیه اشغالگران فلسطین عزیز است.

در پایان این پیام با سپاس از کلیه مقامات، شخصیت‌ها و نهادهایی که با ارسال پیام یاد و خاطره شهادت و فداکاری های سردار الله‌دادی و شهدای حزب‌الله را گرامی داشتند تصریح شده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تضمین امنیت پایدار ملی، حمایت از آرمان قدس شریف و مقاومت اسلامی منطقه علیه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی را برخاسته از رسالت ذاتی و مأموریت های خطیر و مقدس خود در دفاع از انقلاب اسلامی در عمق استراتژیک ایران اسلامی دانسته و در تمامی آوردگاه‌های مقابله با صهیونیست‌های جنایتکار در کنار رزمندگان مقاومت اسلامی خواهد بود.

کد N699363