بیاینه جامعه اسلامی مدیران ایران در محکومیت اهانت به ساحت پیامبر اسلام

جامعه اسلامی مدیران ایران با صدور بیانیه‌ای اهانت به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

با پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 ، اسلام حیات جدیدی یافت و بار دیگر نام زیبای محمد (ص) در بام جهان طنین انداز شد. نامی که برابر بود با نفی شرک و استکبار و سلطه و ستم قدرتهای ضد توحیدی . اسلام احیا شد تا استضعاف نباشد و اسلام احیا شد تا بساط جهل مدرن در دنیای امروز برچیده شود.

امواج خروشان انقلاب اسلامی ، مرزهای جغرافیایی ایران را در نوردید و کشورهای منطقه را پشت سر گذاشت و خیلی زود به سایر کشورهای جهان شرق و غرب عالم رسید . دولت هایی که موجودیت خود را در خطر دیدند در صدد مقابله برآمدند و ساز اسلام هراسی را به صدا در آوردند و برای اثبات ادعای خود ، گروههای تروریستی مانند طالبان و النصره را ایجاد کردند. با حادثه 11 سپتامبر در آمریکا و حادثه شارلی در فرانسه در تلاش برآمده اند تا این پروژه را کامل کنند . یک روز با قرآن سوزی در منهتن آمریکا و روز دیگر با چاپ کاریکاتور موهن از پیامبری که رحمه للعالمین است در پاریس ، کینه خود را نسبت به اسلام ناب محمدی نشان دادند.

در چنین شرایطی انتظار می رود که نهاد دولت جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاست خارجی ، موضعی هوشیارانه اتخاذ کند و چهره اسلامی و انقلابی خود را نشان دهد . بدیهی است که حضور وزیر خارجه ، همزمان با اوج گیری خشم ملت های مسلمان جهان در پاریس و آن‌هم قدم زدن و گفت‌گو با وزیر خارجه شیطان بزرگ در انظار رسانه های جهان ، اقدامی در خور شأن نظام انقلابی و ملت بزرگ و شهید پرور ایران نیست.

پیام روح بخش تاریخی ، روشنگرانه و مبتکرانه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی قطعاً این تهدیدات را تبدیل به فرصت از اسلام هراسی به اسلام گرائی خواهد نمود.

انتهای پیام

کد N699332