مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:

گروه‌های جهادی باید در اقتصاد مقاومتی سهم خواهی کنند

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در جمع مدیران بسیج سازندگی سراسر کشور گفت: گروه های جهادی باید در اقتصاد مقاومتی سهم خواهی کنند، هر چند در این زمینه گام های موثری تاکنون برداشته اند.

به گزارش دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس ابراهیم عزیزی، مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در جمع مدیران بسیج سازندگی سراسر کشور با بیان این مطلب، گفت: بسیج سازندگی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 65 هزار واحد اقتصاد مقاومتی با اتکاء به تفکر و روحیه بسیجی در کشور عملیاتی و اجرایی کرده است.

وی افزود: این سازمان با تفکر و روحیه بسیجی هم در اقتصاد مقاومتی، هم در عرصه محرومیت زدایی و هم در حرکت های جهادی کارآمدی نظام را به اثبات رسانده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به حرکت های جهادی در سراسر کشور، اظهار کرد: باید فعالیت های جهادی به سمت فعالیت های اقتصاد مقاومتی سوق داده شود، زیرا در حال حاضر باید در برابر هجمه های اقتصادی دشمن ایستادگی کنیم.

عزیزی تصریح کرد: گروه های جهادی باید در اقتصاد مقاومتی سهم خواهی کند، هر چند در این زمینه گام های موثری تاکنون برداشته اند، زیرا مقصد فعالیت آنها مناطق روستایی است که بیشتر فضای ایجاد تولید و اشتغال در آنجا اتفاق می افتد.

وی بیان کرد: یکی از اصول اقتصاد مقاومتی فعالیت در روستاها و مناطق محروم است تا به این وسیله مهاجرت معکوس انجام شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در پایان عنوان: امروز نیز برای بیان دیدگاه ها و سیاست های بسیج سازندگی دور هم جمع شده ایم تا بتوانیم بهترین راهکارها را برای رسیدن به اهداف برسیم.

یادآور می شود، در این همایش راهبردها و برنامه های اصلی به منظور تحقق سیاست ها و اهداف کلان بسیج و بسیج سازندگی در عرصه های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و اردوهای جهادی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N699287