بشیری در نطق میان دستور:

از تیم مذاکره‌ کننده حمایت می‌کنیم

مجلس

از تیم مذاکره کننده خواستاریم تا در مذاکراتی که انجام می‌دهد به منافع و حیثیت کشورمان پایبند باشد و ادبیات دیپلماسی محترمانه‌ای را در پیش بگیرد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: ما نمایندگان از تیم مذاکره کننده حمایت می‌کنیم و انتظار داریم که به منافع و حیثیت کشورمان پایبند باشد

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، فرهادی بشیری در صحن علنی مجلس٬ با مورد خطاب قرار دادن سران سه قوه٬ گفت: همه ارگان‌ها و به خصوص سه قوه مقننه و مجریه و قضاییه باید با مفاسد اداری و اقتصادی مقابله کنند.

نماینده مردم پاکدشت با اشاره به اهانت به پیامبر اکرم (ص) افزود: سناریوی تروریستی فرانسه و حمایتی که از طرف جبهه استکبار می‌شد٬ این بهانه اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را ایجاد کرد و حقوق بشر را زیر سوال برد.

وی با بیان اینکه ما نمایندگان به تاسی از رهبر معظم انقلاب‌مان از مذاکرات هسته‌ای حمایت می‌کنیم٬ اظهار داشت: از تیم مذاکره کننده خواستاریم در مذاکراتی که انجام می‌دهد به منافع و حیثیت کشورمان پایبند باشد و ادبیات دیپلماسی محترمانه‌ای را در پیش بگیرد.

بشیری ادامه داد: کاری که رژیم صهیونیستی در سوریه کرد نمونه بارز همدستی و تجاوز‌گری با گروه‌های تروریستی منطقه‌ای و همچنین استکبار جهانی است و حمایت استکبار را از آنها نوعی تروریسم می‌دانیم.

کد N698291