جانشین فرمانده کل سپاه :

شهید الله دادی عصاره یک عمر جهاد در مکتب امام و رهبری بود

سپاه پاسداران,سپاه

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهید الله‌دادی عصاره یک عمر جهاد در مکتب امام و رهبری بود و او همه خواسته های دنیوی را پشت سر گذاشته بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم گرامیداشت شهادت سردار الله دادی اظهار کرد: شهادت جمعی از سرداران و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی که در مصاف با رژیم صهیونیستی و دنیای استکبار و همچون کسانی که فاتحان باب جهاد و گشایندگان راه پیروزی مسلمانان جبهه مقاومت بودند را به ملت ایران و لبنان تسلیت می گویم.

وی افزود: شهید عماد مغنیه پدر جهاد مغنیه کسی بود که نام او برای صهیونیست ها تعبیر مرگ بود . او کسی بود که لبنان را به دژی تسخیر ناپذیر در مقابل رژیم صهیونیستی تبدیل کرده بود و آیات الهی قرآن را بر روی زمین تفسیر کرده بود.

وی تصریح کرد:عماد مغنیه راه جهاد را گشود و جهاد مغنیه این راه را پیمود و این دو در بهشت به یکدیگر ملحق شده اند.

سلامی همچنین در مورد شهادت سردار الله دادی نیز گفت: شهید الله دادی سرداری بود که فرزند امت اسلام لقب گرفت زیرا مرزهای جغرافیایی را برای دفاع از اسلام نادیده گرفت. او غیرتی علوی را منطق و منش خود قرار داد چرا که نمی توانست کشتار کودکان غزه و سوریه را توسط آتش شیاطین استکبار تحمل کند.

او ادامه داد:‌شهید الله دادی دارای غیرت،‌تعصب ، شعور و شور بود، او فردی عادی نبود، بلکه عصاره یک عمر جهاد در مکتب امام و رهبری بود و درس جهاد را از آنان آموخت.

انتهای پیام

کد N697443