رئیس سازمان دانشجویی حزب کار به ایلنا خبر داد:

تشریح دلایل استعفای اعضای حزب اسلامی کار تشریح شد

سیاست داخلی

برای این دوستانی که از حزب کار جدا شده‌اند٬ آرزوی موفقیت داریم اما به نظر ما این اقدام بیشتر از روی هیجان بود٬ شاید این دوستان خیلی زود پشیمان شوند.

رئیس موقت سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار عنوان کرد: مجمع عمومی حزب اسلامی کار با حضور اعضای جدید و اعضای قدیم در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

مهدی فرنیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه شب گذشته شورای مرکزی حزب اسلامی کار یادآور شد: در جلسه شب گذشته پس از بررسی مهم‌ترین اخبار روز از جمله تصویب برخی تغییرات در قانون کار در مجلس شورای اسلامی گزارش دفتر سیاسی در مورد انتخابات شورایاری‌ها مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از آن گزارش نشست انتخاباتی خانه‌های کارگر سراسر کشور ارائه شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه با توجه به معرفی دبیرکل و رای شورای مرکزی بنده به عنوان رئیس موقت سازمان دانشجویی انتخاب شدم٬ بنابراین برنامه‌های سیاسی ما تا زمان برگزاری مجمع عمومی با قوت ادامه خواهد داشت.

رئیس موقت سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار عنوان کرد: مجمع عمومی حزب اسلامی کار با حضور اعضای جدید و اعضای قدیم در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

فرنیان با اشاره به اینکه در جلسه دیروز مساله استعفای چند تن از اعضا و هواداران حزب در سازمان دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: در این جلسه الله‌‌یار عرب و داوود حمیدی به عنوان اعضای شورای مرکزی و علی‌اکبر جمشیدی به عنوان عضو شورای داوری به جای افرادی که استعفا داده‌اند٬ انتخاب شدند.

وی با اشاره به دلیل استعفای این افراد و پیوستن‌شان به حزب تازه‌تاسیس ندا٬ گفت: ما برای این دوستان آرزوی موفقیت داریم اما به نظر ما این اقدام بیشتر از روی هیجان بود شاید این دوستان خیلی زود پشیمان شوند.

رئیس موقت سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار گفت: هیچ اختلافی میان اعضای حزب و دوستان وجود نداشته و این اسعفا‌ها به دلیل اختلاف نبوده ضمن اینکه‌ این اتفاق مربوط به روزهای اخیر نیست چراکه ۶ ماه پیش این مسئله رخ داد.

کد N697208