معاون سازمان زندان‌ها:

پژوهش مبتنی بر نیازهای اساسی، عامل پیشرفت زندانبانی اسلامی است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، پژوهش مبتنی بر نیازهای اساسی را عامل پیشرفت و ارتقاء زندانبانی اسلامی دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خسرو قهرمانی اظهار کرد: سنجش سطح دانایی بستگی به میزان تولید و استفاده درست از اطلاعات و گسترش آن و نیز تولید دانش مبتنی بر فعالیت‌­های پژوهشی دارد.

وی فعالیت­‌های پژوهشی مبتنی بر برنامه و نیاز را نه صرف هزینه بلکه سرمایه‌­گذاری طولانی ­مدت دانست و در ضمن خواستار نگاه موشکافانه، اولویت­‌بندی بر اساس نیازهای سازمانی، واگذاری طرح‌­های پژوهشی به صاحبان علم و تخصص و تجربه، انجام پژوهش که نتیجه­‌اش ارایه شیوه‌­نامه، روش، راهکار، دستورالعمل برگرفته از یک تحقیق که همه آنها به تسهیل در رسیدن به اهداف سازمانی بر اساس یافته‌­های پژوهشی کمک نماید، شد.

در ادامه مرضیه فرنیا مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش، به بیان اهداف، خط ­مشی‌­های پژوهشی و تشریح سیاست­‌ها، برنامه‌های پژوهشی پرداخت و خواستار تعامل، همکاری دبیران شورای تحقیقات استان­‌ها در برنامه‌­های پژوهشی سازمان به منظور دست­یابی به اهداف عالیه پژوهشی سازمان شد.

در ادامه، دبیران شورای تحقیقات استان­‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، خوزستان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان و یزد به عنوان استان­‌های برتر در عملکردهای پژوهشی بر اساس شاخص­‌های تعیین­ شده در سال 1392 معرفی و از سوی معاون سازمان مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام

کد N697054