سودانی خطاب به رئیس جمهور:

تقسیم نمایندگان به خودی و غیرخودی به صلاح مملکت نیست

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار شهید سید حمید تقوی، سردار الله‌دادی و جهاد مغنیه از رئیس جمهور خواست از تقسیم نمایندگان به خودی و غیرخودی خودداری کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر سودانی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: این به صلاح مملکت نیست که نمایندگان را به دسته‌های خودی و غیرخودی تقسیم می‌کنیم و حتی در پاسخ به نامه‌ها کوتاهی و تبعیض قائل می‌شویم. این رفتارهای تبعیض‌آمیز خلاف عدالت است.

او در ادامه رسانه‌ها را به رعایت تقوی و امانتداری دعوت کرد و هشدار داد که داد و ستدهای خاص و نشر اکاذیب کارنامه رسانه‌ها را خدشه‌دار و در پاره‌ای از موارد لکه‌دار می‌کند.

او تأکید کرد: تبلیغات دروغین مثل سراب عاری از واقعیت است. نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خوزستان را به قلب ایران تشبیه کرد که اگر دچار عارضه‌ای شود همه بدن را درگیر می‌کند. او با این تشبیه خواستار رسیدگی به مشکل بیکاری این استان شد.

سودانی در پایان از وزیر امور خارجه برای قدم زدن با وزیر امور خارجه آمریکا انتقاد کرد و گفت: آمریکا هیچ وقت از توطئه علیه ما کوتاه نیامده است. بنابراین نباید به آنها اعتماد داشت.

انتهای پیام

کد N696754