آیت‌الله علوی‌گرگانی:

پیام رهبری به جوانان اروپا معرفی اسلام ناب بود

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي علوي گرگاني,نامه رهبري به جوانان

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: رهبر معظم انقلاب با پیام خود به جوانان اروپایی و آمریکایی گفتند که گروه‌های تکفیری داعش از اسلام نیستند و اسلامی که آنها ارائه می‌کنند یک اسلام آمریکایی است نه اسلام اصیل و ناب.

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: رهبر معظم انقلاب با پیام خود به جوانان اروپایی و آمریکایی گفتند که گروه‌های تکفیری داعش از اسلام نیستند و اسلامی که آنها ارائه می‌کنند یک اسلام آمریکایی است نه اسلام اصیل و ناب.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار جمعی از اندیشمندان کشور تاجیکستان اظهار کرد: خداوند متعال همه انسان‌ها را برای یک هدف خلق کرده و آن اطاعت از دستورات الهی و قرب به خدای متعال است و انسان‌ها از هر نژاد و قومی در پیشگاه خداوند فرقی ندارند و تنها امتیاز آنها تقواست.

وی با اشاره به دستاوردهای فراوان انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف، افزود: جمهوری اسلامی تنها کشوری است که حکومت آن براساس حاکمیت دینی و اسلامی بنا شده است و جامعه اسلامی بر این اعتقاد و باور است که پیامبراکرم(ص) پیام آور وحی الهی می‌باشند و این امتیاز بزرگی برای جامعه اسلامی محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، وی اظهار کرد: حاکمیت دینی بعد از انبیاء و امامان معصوم(ع) تعطیل نخواهد شد و اداره جامعه اسلامی به دست ولی فقیه جامع الشرایط، شجاع، مدیر و مدبر اداره می‌شود و ولایت فقیه یکی از ارکان مهم انقلاب و اسلام به شمار می‌رود.

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: مسلمانان جهان باید بدانند که رژیم جعلی اسرائیل و حامیان آنها دشمن اصلی مسلمانان به شمار می‌روند و دشمن با ایجاد اسلام هراسی، قتل و غارت به دنبال اهداف سلطه طلبی و سیاست‌های پلید خود هست.

وی افزود: اگر جوامع اسلامی با هم متحد باشند، قطعا استکبار جهانی هیچ کاری نمی‌تواند علیه مسلمانان انجام دهند و این همان پیام مهم انقلاب به دست رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بوده است.

این مرجع تقلید به پیام مهم رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکایی اشاره و خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب با این پیام می‌خواستند به جوانان اروپا، اسلام اصیل را معرفی کنند و به آنها بگویند گروه‌های تکفیری داعش از اسلام نیستند و اسلامی که آنها ارائه می‌کنند یک اسلام آمریکایی است نه اسلام اصیل و ناب.

آیت‌الله علوی‌گرگانی در پایان افزود: تروریست‌ها و حامیان آنها با این کشتار تنها به دنبال اسلام هراسی، خدشه دار کردن و تخریب اسلام ناب می‌باشند و می‌خواهند این دین مقدس و کامل را به عنوان یک دین خشن به جهانیان معرفی نمایند، اما همه بدانند این منطق کافران است و اسلام ناب چنین منطقی ندارد و این کشتار را نیز مردود می‌داند.

انتهای پیام

کد N696680