سودانی در تذکر شفاهی:

آقای ظریف به سخنان درگوشی آمریکایی‌ها دل نبندید

سیاسی

نماینده مردم اهواز با اشاره به اینکه وزیر خارجه ما ماموریت ندارد رضایت آمریکا را بدست آورد، گفت: آقای ظریف به سخنان درگوشی آمریکایی ها دل نبدیدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی سید ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در تذکر شفاهی گفت: آقای ظریف شما ماموریت ندارید که رضایت آمریکا را بدست آورید، ماموریت شما این است که حقانیت جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارید، آنها هرگز از شما راضی نخواهند شد و از توطئه علیه ما دریغ نکرده و نخواهند کرد.

وی گفت: مروری بر جنایات آنها در سالهای اخیر کنید تا این مسئله برایتان ثابت شود، به سخنان در گوشی آنها  دل نبسته و در برابر آنها خاکریز نرم و نفوذ پذیر نباشید.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: به صلاح مملکت نیست که نمایندگان را به دسته های خودی و غیر خودی تقسیم کنیم. رفتارهای تبعیض آمیز خلاف عدالت است.

به گزارش مهر همچنین نصرالله پژمان فر نماینده مشهد در تذکر شفاهی خطاب به دولت گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتی است اما دولت با وجود اینکه در این باره تکلیف دارد اما تکلیف خود را انجام نداده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز نسبت به حذف صاحبان ثروت از دریافت یارانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است، واردات ۴ هزار میلیارد کالای لوکس، فرار مالیاتی، واردات قاچاق و عدم حذف یارانه متمولین برای ملت نگرانی هایی را بوجود آورده است که دولت باید در این باره به تکلیف خود عمل کند.