نماینده بافت:

رهبری در بهترین زمان، بهترین پیام را صادر کردند

نماینده مردم بافت و رابر در مجلس، با اشاره به پیام رهبری به جوانان غرب با هوشمندانه خواندن این پیام گفت: بنا بر اقدام متفکران غربی ایشان در بهترین زمان، بهترین پیام را صادر نمودند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا منظری توکلی در تذکر شفاهی از میانگین بالای بیکاری در حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد و افزود: انتظار داشتیم وضعیت فولاد بافت با سرعت بیشتری رسیدگی شود، اما متأسفانه اخیراً 187 نفر از کارگران آن اخراج شده‌اند که پیامدهای سوء اجتماعی و سیاسی دارد.

این نماینده مجلس همچنین خواستار اجرای کارخانه کنستانتره رابر شد و خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: تأخیر در پرداخت قیمت خرید تضمینی ذرت، کشاورزان را به خاک سیاه کشانده چرا که پولی برای خرید بذر گندم و کود ندارند. این مسأله آسیب زیادی به محصول استراتژیک گندم وارد می‌کند.

او همچنین درخواست حل مشکلات معادن اسفندقه را مطرح کرد.

منظری توکلی همچنین خطاب به وزیر اقتصاد، گفت: در کربلا تحریم‌ها را زمانی برداشتند که سرها را بریدند و خیمه‌ها را سوزاندند و اهل بیت امام حسین (ع) را به اسارت بردند. بعید می‌دانم یزیدیان زمان برای لغو تحریم‌ها به کمتر از این راضی باشند. باید هرچه بیشتر به اقتصاد مقاومتی تکیه کرد.

انتهای پیام

کد N696528