/پایان بررسی لایحه خروج از رکود در مجلس/

امیدواری لاریجانی به شروع شرایط جدید برای رونق تولید در کشور

علي لاريجاني,اقتصاد مقاومتی

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان بررسی لایحه رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور ضمن تشکر از کمیسیون بررسی کننده‌ این لایحه ابراز امیدواری کرد که در سالی که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده تصویب این قانون شروع شرایط جدید برای رونق تولید در کشور باشد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی لاریجانی که ریاست جلسه روز سه شنبه مجلس را بر عهده داشت با بیان این مطلب اظهار کرد: از کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور به منظور بررسی این لایحه تشکر می‌کنیم که چند ماهی وقت گذاشته و در مجلس نیز به طور مستوفی آن را بررسی کردند.

رئیس قوه مقننه خاطرنشان کرد:‌ بحث خروج از رکود و ایجاد فضای کسب و کار متناسب با آن یکی از زمینه‌های اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی است؛ لذا از همکاران واعضای کمیسیون مشترک رسیدگی به این لایحه که با دقت مواد را بررسی کردند، تشکر می‌کنیم.

وی با ابراز امیدواری از این‌که «شورای نگهبان نیز نتایج بررسی خود را به زودی اعلام کند» گفت: در سالی که سیاست اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده این موضوع شروع شرایط جدید برای رونق کشور باشد.

انتهای پیام

کد N695900